Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Féltem ettől a pasitól a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltem ettől a pasitól a hugomat, mit tegyek? Miért lett ilyen? 19L

Figyelt kérdés

Amióta vele van cigizik nem tanul, azt is kineznem belőle hogy nem jár be suliba inkább vele van. Húgom 16 eves, a pasija 20 éves..

3 hónapja vannak együtt.

Szüleim hiába mondják neki hogy nem lehet ezzel a pasival csak kiröhögi őket és mondja hogy úgyis fognak találkozni mert szereti.


2019. ápr. 29. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Sajnos manapság a 15-16 éves lányok ilyenek.. :( Nem mint ha mi(22F) korunk beliek nem csináltunk volna oltari baromságokat de akkor még nem az volt a divat hogyha kaptál egy pofont már egyből a feljelentéssel fenyegettőztünk inkább leültünk a seggünkre és nem pattogtunk
2019. ápr. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem a lehető legrosszabb dolog, amit tehettek, az a tiltás. Nem tudom milyen a kapcsolatotok, de én a helyedben beszélgetnék vele egy jót.

Bár hím vagyok és nem is tudom milyen lehet nagytestvérnek lenni, de én biztos leülnék vele kettesben pár üveg sörrel, hogy lássa, nem akarok képmutató lenni és őszintén beszélnék vele, hogy ne szúrja el az életét és a tinikorát valami gyökér miatt.

2019. ápr. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
#1 vagyok privátba is irhatsz és ötletelhetünk ott is ha gondolod
2019. ápr. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Ha az apja lennék, megkeresném és lerendezném a kádert, ha a lányomnál próbálkozna egy ilyen tetű.
2019. ápr. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tini. Én is csináltam hülyeségeket akkoriban. Nekem is volt ennyivel idősebb barátom. Ha jó nevelési alapokat kapott, akkor nem lesz gond, majd "visszatér". Most éli biztos a kamaszos sötét időszakát, túl kell ezt élni. Arra kell vigyázni, iskolát ne csessze el, meg semmi drasztikus változás ne történjen.
2019. ápr. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es voltam, látom, valaki lepontozott, így ideírom érthetőbben. Ha 16 éves lányomat egy húszéves fickó kerülgetné, és bemutatná nekem, a srác udvarias, normális, tanul/dolgozik, szereti a lányomat, épeszű helyekre járnak el, vigyáz rá, akkor még abban is benne lennék, hogy időnként otthagyom nekik a kecót, hogy legálisan őrjöngjenek egymással, csak védekezzenek. Tudnillik mint szülő jogom és felelősségem követni és beleszólni, hogy a fiatalkorú gyermekem hova, mikor, kivel megy. Nálam pluszban még erkölcsi kérdés is, hogy valamiféle alapozással küldjem majd útra, ha lesz. DE. Ha azt látom, hogy drog-cigi-pia-lógás-balhé stb. kombó megy a pasi miatt és/vagy kedvéért, akkor alap, hogy ezt a témát nem hagyom túl sokáig kibontakozni. És a pasival beszélgetek el mint a lányom apja.
2019. ápr. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Cigizik érezni rajta. Anyukám felhívta ma az osztályfönökét és aztmondta hogy nem jár be órákra sokat hiányzik.. Itthonról mindig elmegy reggel akkor a pasijával van nem megy suliba. Jegyei alig vannak ami van az mind rossz jegy én nem tudom mi lett vele.
2019. ápr. 30. 21:01
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy párkapcsolat addig van rendben ameddig a barátok/család de legfőképp a saját dolgait nem hanyagolja el. Jelen esetben sz.arik az iskolára, hiányzásai vannak, amiket nem olyan könnyű elintézni még akkor sem ha megértő háziorvosa van. Saját példámat tudom leírni anno 16-17 évesen én is lógtam nem keveset. Meg is lett az ára neki ami a háziorvosnál landolt.


De ennél van rosszabb is, kitudja hogy a barátja később mire fogja még rávenni hogy együtt legyenek. Persze lehet hogy dúl a love kettejük között és ez miatt tart ott ahol, de azért az életét nem kellene elrontania már tizedikbe.

2019. máj. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!