Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan ne undorodjak a pasitól?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne undorodjak a pasitól?

Figyelt kérdés
van egy srác, aki tetszik nekem, én is neki, de már annyi csajjal volt együtt az ágyban, nyalt meg minden, és én egyszerűen nemtudom, valahogy undorodok ettől. hogyan győzzem le ezt az undoromat? mert már tényleg engem is idegesít, és így soha senkivel nemfogok tudni nyugodtan élni. kérlek segítsetek! köszönöm a válaszokat

2016. jan. 7. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves hogy annyi csajjal volt , nyalt MEG MINDEN? Azért hogy nagyít a suttyó , nem kell mindent elhinni. Mert ha gondolom nem olyan öreg csávó lehet, hogy nagy legyen a tapasztalata. Az a MEG MINDEN az mit jelent ? Mert ha ő ezt mondja , te ne képzelj bele sok mindent. Csak nagyobbnak akar látszani.
2016. jan. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is erősen túloz, de értem, mi a bajod.

Tudod, majd ha elmúlsz 16 éves, akkor előbb-utóbb megtanulod, hogy alapvetően ne foglalkozz a párod előző szerelmeivel (kivéve, ha herpesze volt, vagy hasonló).


Semmi értelme, hogy ezen rágódj, mert ez AKKOR volt, MOST pedig egészen más a helyzet.


Azt meg nem várhatod el tőle, hogy 18, 24 vagy 35 évig csak rád várjon. Az az idő régen volt, és még akkor is csak a lányoktól várták el ezt.

2016. jan. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
csatlakozom az első kérdéséhez, azzal a kérdéssel kiegészítve, h mit takar az undorod? mitől undorodsz?
2016. jan. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!