Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Nálatok is úgy van, h...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nálatok is úgy van, h ha egy térségben vagytok a kiszemeltetekkel, nem bírjátok ki, h ne nézzetek rá legalább 1x?

Figyelt kérdés

Azt tudom,h nálunk lányoknál általában így van,de nálatok is?És ha ránéztek a lányra,és netántán ő is rátoknéz,akkor gyorsan elfordítjátok a fejeteket?Vagy nem lesz bennetek az az érzés mikor "lebuktatok" h ő valyon mit gondolhat rólatok/arról,j néztétek őt?


Válaszotokat nagyon szépen köszönöm!



2019. ápr. 30. 19:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igaza van a 10-es-nek.Jó tipp!
2019. máj. 1. 16:05
 12/14 anonim ***** válasza:
56%

10-es a kettő között semmi különbség :DD

Még pórul is jársz, ha a csaj aki nem tetszik neked elkezdene veled ismerkedni azt az úgy elég kellemetlen. Szemezz azzal akit kiszemeltél, ne fossál, ha meg nem sikerül mert ő nem akar tőled semmi na bumm, azt mi van akkor manapság 35 év alatt nem késő van idő keresgélni :D

2019. máj. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk lányoknál?

Én személy szerint inkább rá se nézek. Kitágul a pupillám, meglátja, tudja értelmezni, végem. :)

2019. máj. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Ez azért jópofa számomra, mert nekem reflexem az hogy ha egy terembe, szobába, vagy csak egy légtérbe vagyok valakikkel akkor egyszer legalább mindenkivel felveszem a szemkontaktust.


Így hát adódott már nem is egyszer hogy félreértettek...

Főleg hogyha beszélgetek valakivel, vagy csak nem tudom kölcsön kértem akármit, akkor is a szemébe kérdezem és teljesen átértelmezik egy gesztussá..



De szerintem én pont hogy nem nézek rá arra aki tetszik:D.

Számomra is kérdés miért.

2020. júl. 7. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!