Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudassam vele hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam vele hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Elegge bonyolult a helyzet.. Szoval van egy lany akit lassan 1 eve ismerek. Ezi ido alatt nagyon jo kapcsolatot hoztunk letre. Kozben egyik ismerosommel egyutt volt 3 honapig. Kozben nekem tetszett a lany es nem tudtam elfogadni hogy egy ilyen jofej, csinos lanynak hogy kellhet egy olyan senkihazi (hazug, nagykepu) srac. Ez a lany nekem nem akart soha eselyt adni pedig nagyon jol kijottunk egymassal mindig. Sokszor feladtam a remenyt es probalom elfelejteni de most ujra osszehozott valami bennunket. Van egy kozos haverunk aki joban van a csajjal es ha megyunk valahova, akk a csaj megkerdezi h johet e velunk es igy mindig megszakad a lanc. Tegnap is egyutt majalisoztunk mert a vegen a csajnak nem volt hova menni es megkerdezte haveromat h johet e velunk. Nagyon tetszett tegnap es legszivesebben oleltem, csokoltam volna.. De tul faradt vagyok ahhoz hogy ujra probalkozzak. O engem jo haverjanak tart, imadok vele lenni es nagyon jol erezzuk magunkat de amikor arra kerul sor h beprobalkozok akkor elmegy a kedvem tole. Nagyon szeretnek talalkozni fele de en nem fogom ot elhivni, nem fogok tobbe futni utana. Azt akarom elerni hogy o irjon ram. Milyen taktika van erre?
2019. máj. 2. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát végülis te vagy a fiú szóval neked kéne elhívni valahova és neked kéne ráírni. Hidd el én is lány vagyok és ha még szeretünk is egy fiút akkor is mindig elvárjuk tőle, hogy ő kezdeményezzen. Egyébként ha mindig kioffol akkor lehet, hogy csak havernak tekint rád, de ez nem azt jelenti, hogy nem tudsz változtatni. :)
2019. máj. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen kioffol, mert lehet hogy letamadtam de tudok en szepen is vele. De sok visszautasitas nagyot ront az onbizalmamon, de most nagyon szeretnek vele beszelgetni
2019. máj. 2. 20:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor gyűjtsd össze minden erőd és gondolatod, és tegyél meg mindent érte!
2019. máj. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oke de hogy irjak ra? Elobb kirakott valamit hogy akar e valaki az xy helyre menni es en ignoraltam.. Mert torekszem nem keresni. Nincs eleg onbizalmam rairni
2019. máj. 2. 20:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát például, higy suia, lenne kedved eljönni velem ide?
2019. máj. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megkerdeztem.. Es ha azt mondja hogy nem, akkor hagyjam?
2019. máj. 3. 14:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Na válaszolt már? Ha nemet mondd akkor persze, hagyd a dolgot.
2019. máj. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nemet mondott mert rossz napja van. Majd maskor osszejon
2019. máj. 3. 20:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kersess valaki mást, ő nem becsül meg. :(
2019. máj. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!