Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szaisztok! :D Egy versről...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szaisztok! :D Egy versről szeretném kikérni a véleményeteket! Többi lent?

Figyelt kérdés

Szóval

Nem vagyok egy versíró típus, és tudom hogy nem lett jó,de nem is az volt a célom, hogy egy világmű legyen.

Eléggé nyálas, de ez csak egy "beta" verzió és még valószínűleg sokat fog változni, de mindegy is, csak véleményt szeretnék kérni tőletek (lányok)

Hogyha ti kapnátok ezt a verset akkor mi lenne a reakciótok.

Néhány fontos info: a lánynak kék a haja (ezért van bent az égszinkék haj jelző) és hatalmas, már-már menthetetlen rajongója Shawn Mendesnek ;D

Az ismertetők után itt a vers:


Úgy negyed éve lassan érzem ezt irántad,

Tudom, örültségnek hangzik, de nem volt benne bánat.

Első pillantásra beléd szerettem,

Hogy ez hogy történhetett?

Ezt én is kérdezem.


Talán égszinkék hajad ragadott meg hirtelen,

Talán kedves mosolyod olvasztotta meg szivem,

Talán gyönyörű szemeidben vesztem el végtelen,

Nem tudom én, de egy dolog bizonyos

Kellesz nekem, mint halásznak egy uszonyos.


Mióta beszélünk azóta minden más,

A szerelmem erősebb lett, ez nem lehet vitás.

Pont olyan vagy, mint vártam, olyan tökéletes

Persze csak számomra, másnak nem is lehetsz.


Tudom hogy szíved már foglalt Shawn Mendes által,

De talán van ott még hely egy magamfajtának.

Nem tudok énekelni, mégcsak híres sem vagyok,

De szeretni téged azt tudlak, mégpedig nagyon.


Egy mosolyodért fél karomat adnám,

Csókod ízéért életemet dobnám.

Te vagy a világom, jelenem és jövőm,

Megszerezni szíved a legfőbb teendőm.


Ha csak rád nézek, szívem már kalapál,

Repülni tudnék olyankor, mint egy sasmadár.

Szállnék csak feletted, óvnálak az égből,

Mert nagyon szeretlek, de úgy tiszta szívből.



Ez volna a vers

Díjaznám az értelmes hozzászólásokat ,habár tudom,hogy úgyis lesznek "vicces" hozzászólók.

Előre is köszönök minden hideget-meleget :)



2019. máj. 5. 22:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Utálom a verseket. De ez nagyon cuki, nekem tetszik :D
2019. máj. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Awww😍 ez nagyon aranyos, én örülnék neki
2019. máj. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Bocs én srác vagyok, de remélem nem baj. Szóval szerintem ez egy egész jó vers lett, talán, de csak talán azt a részt átírhatnád, hogy "Kellesz nekem, mint halásznak egy uszonyos.".

Nem is tudom, szerintem a halásznak nem azért kell egy uszonyos, hogy azt örökkön örökké dédelgesse meg szeretgesse. :D

2019. máj. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Hát, lehet nem fog tetszeni a válasz, de eléggé semmitmondó, mivel nem érzelmeken alapulnak a gondolatok, hanem azon, hogy azt írogatod mennyire szereted, és hogy ő kit/mit szeret. Ennek ellenére én értékelném, de ettől függetlenül elég rossznak gondolnám az alkotásodat.
2019. máj. 6. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, még sokat fog változni az biztos, főleg a halászos rész:D

Valóban nem egy jó vers, de ezt jól tudom, viszont ha bármiféle elérzeet leír akkor az már nem semmitmondó.

Elég klisés és tényleg csak azt taglalja hogy szeretem, de pont ez volt vele a célom.

2019. máj. 6. 07:44
 6/12 A kérdező kommentje:
*érzelmet
2019. máj. 6. 13:01
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

Úristen! hol bujkálnak a magad fajta srácok? Ilyen kell nekem is :D

Nagyon jó vers, csak az uszonyos sort írd át mert az illúzió romboló. De a többi király. Ha én kapnék ilyen verset, rögtön elolvadnék, annyira imádnám. Nagyon szerencsés a lány, akit így szeretsz. Sok sikert az átadásához, és a reakciójához ;)

16/L

2019. máj. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm aranyos vagy már átírtam.

Viszont nem tudom hogy adjam át mivel még csak két hete beszélünk félek hogy elijeszteném azzal hogy ennyi idő után már azt állítom hogy szeretem.

Még várok aztán majd valamikor amikor már elfogadható idő telt el átadom :D

2019. máj. 6. 18:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Most lehet elsőre így cukinak tűnhet, meg minden. De a legtöbb lánynál nem jön be. Itt a gyakorikerdeseken legtöbbször azok a lányok gyűlnek fel (meg persze fiúk) aakik valami okból nem talalnak maguknak párt. Vagy önbizalomhiányosak (nem azert irom mert baj) Neked kérdező írok privibe egy weboldallal kapcsolatban, ahol nem csak a csajozással, hanem az önbizalomfejlesztéssel is foglalkozok. Ha mas valaszolokat is erdekel, nyugoddtan írjanak!!!
2019. máj. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok de véleményezem ha nem baj:alapvetően jó srác vagy,és kicsit humoros is a vers,meg van benne egy romantika hogy egy cuki kály belepirul.Viszont óvatosan,nehogy más is lássa,mert egy életre gúny tárgyává tesznek.... 19/f
2019. máj. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!