Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudom hogy hülye kérdés de a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy hülye kérdés de a véleményeteket akarom osztályfönököm lánya? többi lent

Figyelt kérdés
Szerintetek ha bejon az osztályfőnököm meg orán is mindig nézem meg minden na mind1 neki van egy lány és bejövök neki nem tom össze jöjek e vele vagy ne mert ha járni fogok hozzájuk én az osztályfőnökömet fogom látni mindig és azt nem tom hogy fogom kibirni segitséget várok . értelmes válszoket kérék köszönöm?

2016. nov. 1. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, nehogy osszejojj szegeny csajjal, ha egyszer az anyja tetszik. Szerinted jol esne neki? Neked jol esne forditott helyzetben?
2016. nov. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tanulj meg előbb helyesen írni! És az nem érv, hogy teloról, stb, én is arról írok most!
2016. nov. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem erre voltam kiváncsi
2016. nov. 1. 20:45
 4/4 Counter Strike válasza:
Hány éves vagy? Mert ha anyakomplexus akkorne. Viszont értelmesebb lenne megismerni a lányt, hidd el ha normális, csinos egy kettőre őt fogod nézni
2016. nov. 7. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!