Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen ajándékot adnátok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot adnátok a párotoknak?

Figyelt kérdés
Csak úgy, alkalom nélkül amit általában magánál tud tartani
2019. máj. 8. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Fiú vagy lány?


Ha fiú, akkor valami kulcstartora rakhato apróságot vagy ha annyira nem akarja elől tartani, csak o akar tudni róla, akkor egy követ (valami szépet keress neki az utcán), mert arról mindig eszébe juthatsz, de közben mégse egy nagy szőrös plüss vagy ilyenek

2019. máj. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fruzs33 ***** válasza:

Én mindig igyekszem valami különlegeset.

Hütőmáges,neves toll,fotó montázsokat készítek pixiz aplikáció segítségével,páros karkötő.

Ő általában egy csokor rózsát vesz,meglep a kedvenc csokimmal.Első hónapra és is pároskarkötőt kaptam.

Úgy döntöttem a 23.születésnapját egybeveszem a 9.hónapunkkal,és nem messze találtam is pároskarkötőt.

Nagyon ölelésmániás,apró csokok kedvelője,olyan közepes kajaigénye van,azt szereti,ha főzök neki valamit.

2019. máj. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nyaktekerész válasza:
Nem tudom, de az is lehet, hogy igen, bár azt hiszem inkább nem
2019. máj. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!