Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen kreatív, saját kezűleg...

Milyen kreatív, saját kezűleg készült ajándékot adnátok a párotoknak?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon kreatív személyiség, sokszor készít saját kezűleg ezt-azt. A születésnapjára olyan ajándékot szeretnék adni, amit én készítettem, viszont én kevésbé vagyok kreatív. Adnátok 1-2 ötletet, amiből kiindulhatnék, hátha ihletet kapok? Bármi jöhet, mert úgyis a személyiségéhez igazítanám a végén.
2016. szept. 13. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én akvarellt adtam, már többet is- de hát ez nem tudom, milyen segítség neked... mit szeretsz csinálni?
2016. szept. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Néha verset írok. Megfordult már a fejemben, hogy írok egyet csak neki, de túl átlagosnak tartom, hogy keretbe tegyek egy papírt és úgy adjam oda. Valami érdekesebb felületre szeretném varázsolni azt a verset. Gondoltam már a fafaragásra is, de még sosem próbálkoztam ilyesmivel.
2016. szept. 13. 21:21
 3/8 anonim ***** válasza:
nem "átlagos" egy vers! az szép ajándék - nem kell bekeretezni - szép papírra, tollal leírod, esetleg borítékban? - a vers a lényeg. Szerintem örülni fog.
2016. szept. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Próbáld ki a blackout poetryt. :) Egy tetszőleges nyomtatott szöveg szavaiból összeállítasz egy verset, azt kiemeled, a maradék helyet pedig sima satírral vagy konkrét mintával/rajzzal elfeded.

Csodálatos képeket lehet így összehozni, keress rá! :)

2016. szept. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A versírás is jó, esetleg kötnék neki egy sálat :D - ennél kreatívabb dologra nem lennék képes.
2016. szept. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Én már rengeteget készítettem, leírom miket:


Festettem neki trikót, egy sast a hátuljára, egy sima fa dobozt díszítettem ki decoupage technikával (egy dobiz mindig jól jön kulcsnak,cukorkának,ennek annak), varrtam párnát és ráhímeztem a kezdőbetűjét, vettem pralinéformát és öntöttem ki csokikat,mindenféle ízűt (sok sok mogyoróval), csináltam drótból gyöngyfát, könyvjelzőt gilcből.


Most hiretelen ennyi ami beugrott

2016. szept. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nemtudom jól írom-e, de engem ami most nagyon megragadott, az a dekupázs technológia. A lényege, hogy egy tintasugaras nyomtatóval kinyomtatott fotóra (az elejére magára a fotóra és nem a hátuljára!) rákened ezt a speciális dekupázsragasztot, és szinte bármilyen felületre ráragaszthatod magát a képet. Kivárod a száradási időt, majd a fotó hátulját egy vizes ronggyal leáztatod, ledörzsölöd. Nekem főleg azok tetszenek, amik deszkára vannak ragasztva. Csinálhatod akár egy közös képpel, vagy bármilyen képpel, ami úgy gondolod, hogy tetszene neki. Hobbi, ország, akármi. Én karácsonyra mindenkinek kézzel készített ajándékot adok, idén mindenki ezt kapja...😊 szerintem kreatív, és nagyon ízléses ajándék.
2016. szept. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

csinálj neki egy ládikát amibe a kreatívkodáshoz szükséges cuccait belepakolhatja. legyen tele szívvel ilyesmi, gondolom a színezést nem kell mondani :)

én párom is imád ilyeneket csinálni.egyszer szülinapjára vettem neki olyan összerakós autót. imádta, elkezdte kirakni.gyerekei szétzúzták, hát azóta se foglalkozik vele.viszont nagyon bejön neki, mikor kitalálok egy virágtartót, vagy polcot, hogy csinálja meg.akkora örömmel tölti el, hogy igazából ami az én ajándékom az az övé is XD

ez olyan, mint a sexi fehérnemű: "drágám tulajdonképpen ez a te ajándékod! csomagold ki!" ;)

2016. szept. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!