Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ki lehet kerulni az un....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet kerulni az un. Friendzonebol?

Figyelt kérdés

Nagyon kozel allunk egymashoz a lannyal, es tegnap reszegen szerelmet vallottam neki.


Amire a reakcioja az volt hogy o sajnos nem erez ugy mint en, csak baratkent tud ram tekinteni, pedig voltak dolgok koztunk, szerintetek ki tudok innen valahogy kerulni?


Nagyon szerelmes vagyok es nagyon faj, koszi a valaszokat elore is.


16/F o pedig 15/L es osztalytarsam.



2019. máj. 12. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Oke, nekem ott fura h 15-16 évesek vagytok és részegek, na mindegy.

Most mit várták egyébként? Ha tényleg szerelmes vagy belé, akkor miért részegen vallod ezt be neki?

Egyébként meg nehezen, de ki lehet kerülni a friendzone-ból

2019. máj. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Neki nem sok oka volt berugni szerintem, lehet nekem sem, de ugyerzem igen, mert eros szerelmi banat volt, jozanon sajnos nem lett volna batorsagom elmondani neki, ez is lehet egy minuszpont?


Mellesleg szerinted hogyan lehetne kikerulni?

2019. máj. 12. 23:33
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Inkább vedd a bátorságot hogy elmondod neki, bár én sose voltam híve a szerepemet válásnak, szerintem sokkal jobb ha kezdetben apró jeleket adsz neki. Egyrészt ehhez nem kell akkora bátorság kisebb a csalódás esélye m stb

Én a helyedben meg nem szoknék ahhoz, hogyha valamit nem tudsz megoldani akkkr máris a piához nyúlsz.


A friendzone meg egy nehéz dolog, nincs rá “recept” hogy hogyan lehet tőle megszabadulni.

2019. máj. 13. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalatból kiindulva, nem igazán lehet. Ha előtte barátok voltatok az sem lesz már olyan.

Persze ha a csaj rendes, nem ijed meg, akkor megmaradhat a barátság. Viszont a rêszedről már nem barátság lenne.

Legyél vele kedves, udvarias, figyelmes. Lehetőleg ne bátsd meg, és hátha.

De ne fűzz hozzá sok reményt, ismerkedj másokkal.

Az alkohol nagyon veszélyes, kis mennyiségben orvosság lehet, nagy mennyiségben nagyon káros.

Semmire sem megoldás.

Keress magadnak hobbikat, barátkozz.

Aztán lesz aminek lennie kell.

2019. máj. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%
Mondd el neki józanon hogy szerelmesvagy belé és kozeledj felé testileg, vagy csók. Ha ellenzi semmit nem érez. Es nem vonzódik hozzad úgy.
2019. máj. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!


Mar par napja ugyebar elmondtam neki, mondta hogy csak baratkent tud ram tekinteni, de hogy a jovoben meg barmi megtortenhet🤷‍♂️ ezert arra jutottam hogy megszakitom vele a kapcsolatot, es majd honapok mulva ir, talan ertekeli a hianyom,es hatha meg a baratsagot megmenthetjuk, addig talan elfelejtem, sok ilyen sztorit hallottam, koztuk voltak ismerosok is ahol a lany kikosarazta a fiut, majd kesobb ra felevre osszejottek. Szerintetek ez bevalhat?


Aztmondta mikor ram ir kesobb, vagy ha en, akkor tisztalappal kezdhetnenk.


Ezert en arra gondoltam, hogy mas emberkent ismerem meg, igaz nem lehet teljesen ujrakezdeni, de azt be lehet jatszani hogy honapok alatt nagyon megvaltoztam, nem?


Es akkor elerhetetlenkent beszelnek vele, nem babusgatnam, nem irnek vissza neki olyan gyakran, nem lennek ugymond a kedves fiu, aki mindig ott volt vele a bajban, egyszeruen csak leszarnam, persze belul nem, csak latszatra. Mert nagyon faj hogy hitegetett es a teny hogy elutasitott.


Uj lanyt meg nem tudnek nezni sajnos, sokaig rajta fogok meg agyalni, amennyire magamat ismerem.


Szerintetek megprobaljam ezt az ordogi tervet vagy inkabb elfelejtsem orokre?☹

2019. máj. 13. 12:14
 7/12 anonim ***** válasza:

Egy ezt nem neveznêm hitegetêsnek.

Kettő, nem mondanám, hogy ez lenne a legjobb amit tehetnél.

Legyél vele kedves, figyelmes, barætságos, beszélgess vele. Egy idő után apró pici érintések is lehetnek.

A legfontosabb NE LEGYÊL SOK! Ezt én is sokszor elrontottam.

Néha a kevesebb több.

Egy mosoly, apró érintés a vállán. Vagy egy kedves üzenet, figyelmessêg.

Semmiképpen ne legyél vele flegma, az nem jó taktika, szerintem.

2019. máj. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Bocsi, a hitegetos dolgot nem igazan reszleteztem:


Szoval allandoan feltekenykedett, ha latott mas lannyal beszelni azt chaten meg is emlitette, volt hogy szobajott egy csaj, mondtam hogy amugy szep erre a reakcioja hogy en csak ne nezegessek mas lanyokat stb.


Sokszor mondott olyanokat hogy tobbet gondol ram mint hinnem, volt hogy az eskuvonkrol beszelt, es volt hogy egyszer egy gyerek kritizalta a kinezetem hogy bu#is vagyok stb, a lany aztmondta erre hogy egyeltalan nem igaz, nagyon is jol nezek ki, volt hogy aztmondta hogy szivesen megnezne velem egy filmet, orulne ha atmennek hozza (ezt egy ejjeli telefonalas utan)

2019. máj. 13. 16:55
 9/12 A kérdező kommentje:

Minden ejjel rengeteget beszeltunk es nappal is, sokszor buliztunk mar egyutt, volt hogy majdnem csokoloztunk, sajnos nem tudom mi johetett kozbe.


De ahogy sokszor nez ram, nem tudtam nem felreerteni, meg a lanyos reszbol kimaradt hogy ha szoba jott egy masik lany es mondtam hogy 'nem rossz' vagy akarmi arra az volt a reakcio hogy oksi akkor szia, legyetek boldogak ilyesmik.


Beszelgetni szeret velem, ez nyilvanvalo, csak nem tudom hogy most mit kene tennem.

Voltak 4 oras telefonalasok ejjel, volt amikor 5-szor telefonaltunk mindennap zsinorban, legtobbszor en hivtam, de sokszor o is. Egyszer elhivtam mozizni, igen-t mondott, nem tudom hogy randikent vehette -e, vagy mint barati talalka, de vegul nem lett semmi ebbol.

2019. máj. 13. 17:00
 10/12 anonim ***** válasza:
Semmibe veszi az érzelmeidet. Nem érdemel meg.
2019. máj. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!