Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha van barátom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha van barátom, de mégis úgy érzem, hogy valaki mást szeretek?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul érzem magam...Tudni kell rólam,hogy egy hűséges típus vagyok,viszont most nem vagyok biztos az érzéseimben,és ezért van bűntudatom...A barátom nem ad nekem elegndő figyelmet,amire szüségem lenne,mindez pedig azért van,mert elfoglalt...Időközben megismerkedtem egy fiúval,akivel elég sok közös van bennünk.

Tegnap nagyon kiöntötte nekem a lelkét,maga alatt volt néhány ok miatt,és mivel én sem voltam valami jó paszban megpróbáltam nyugtatgatni,vigasztalni.Mindezzel nem is lenne semmi gond,de úgy érzem,hogy szeretem...Nem tettem semmit,de ez érzelmi megcsalás a barátommal szemben.

Tényleg szükségem lenne,mindenki véleményére,mert iszonyatosan összezavarodtam.Szeretem a barátom,de Ő az oka annak is amiért tegnap szomorú voltam...Igaz,hogy nem sok ideje van,de tényleg szeret engem,és próbál mindig jobb kedvre deríteni.


Elnézést az esetleges helyesírási hibákért,de telefonról írok jelenleg.



2019. máj. 15. 07:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A hûség nagyon fontos, de nem azt jelenti, hogy ahhoz is ragaszkodni kell, aki nem felel meg. Ahhoz kell hûségesnek lenni, aki megérdemli. Szakíts a barátoddal és kész. Ha egyszer nem mûködik...
2019. máj. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De szeretem,és nem tudnék vele szakítani..😔 Magam sem vagyok biztos az érzéseimben.
2019. máj. 15. 08:23
 3/13 anonim ***** válasza:
Korod?
2019. máj. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Éredemes azt végiggondolnod, hogy azért úgy nagyon nehéz egy srácnak eleget tennie az elvárásaidnak, ha igazából Te magad se tudod, hogy mit szeretnél. Nem csoda, hogy így nem tud boldoggá tenni.
2019. máj. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha valami hiányzik a kapcsolatodból, akkor próbáljatok rajta változtatni. De nem mással akard pótolni.

Ha nem megy, nem érzed magad jól ebben a kapcsolatban, akkor szakítsatok és akkor lesz esélyed olyat találni, akivel jól érzed magad.

2019. máj. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Elfoglalt a barátja, ezért másfelé kacsingat, majd szerelmes lesz? Ha csak elfoglalt a barátod beszéld meg vele, hogy hiányzik...
2019. máj. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ezt a témát már nem egyszer átbeszéltük,de valahogy sosem jutunk semmire...Én nem szeretném éjjel-nappal ezzel piszkálni,mert a végén még az lesz,hogy hisztis vagyok vagy nem tudom...Ő is nagyon jól tudja,hogy legtöbbször azért vagyok rá mérges,mert nem ad nekem elegendő időt.

Mindennap beszélünk,de nem sokat,kb. 4-5 mondatot váltottunk az elmút 1 héten.Viszont így sem szeretném elhagyni,egyszerűen csak nagyon összezavarodtam,mert a másik fiút is kedvelem,és Ő figyelmesen végig hallgatott,illetve megadta nekem a kellő figyelmet,amire mindig is vágytam-vágyok.Ez cseppet sem egyszerű,nem tettem semmit,de mégis bűntudatom van.

2019. máj. 15. 13:18
 8/13 A kérdező kommentje:

És még annyit kifelejtettem,hogy nem kacsingatok más után,talán nem jól fogalmaztam meg a kérdést,az lényeg,hogy magam sem tudok kiigazodni az érzéseimen...Inkább úgy mondanám,hogy kedvelem a másik fiút is,de mégsem szeretném elhagyni a barátom.Tudom,hogy nehéz megérteni engem,és furcsának tűnhet ez az egész helyzet,de pontosan ezért tettem fel a kérdést,szükségem van mások véleményére is.

Mindenesetre köszönöm az eddig érzekett válaszokat !

2019. máj. 15. 13:23
 9/13 anonim válasza:
Igen, így már minden érthető. Halgass a szívedre. :)
2019. máj. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor beszéld rá egy hármasra.
2019. máj. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!