Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem szeretek tovább valakit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orsi2017 kérdése:

Ha nem szeretek tovább valakit és mégis azt várom hogy ő szeressen akkor még mindíg szeretem?

Figyelt kérdés
Kiraktam instagramon egy storyt amelyen azt írtam hogy "ha tudnád hogy szeretlek viszont szeretnél" előtte pedig kiraktam egyik rajzomat. Kis idő múlva egy srác aki régen tetszett válaszolt a rajzomra ès mikor megláttam azt hogy ő írt akkor titokban abban reménykedtem hogy azt írta hogy "én szeretnélek" és csalódtam amikor láttam hogy nem arra válaszolt. Akkor most még mindig szeretem??
2018. jan. 5. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnéd szeretni (ezt diktálja az agyad) de közben mégis szereted (ezt pedig a szíved)
2018. jan. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább az, hogy még nem engedted el, még kötődsz hozzá. Viszont biztos, hogy jó okod van rá, hogy azt mondd, hogy már nem szereted, szóval ez a kapcsolat valószínűleg már nem a régi.
2018. jan. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"ha nem szeretek tovább valakit [...] akkor még mindig szeretem?"

Nem.

Csak ragaszkodsz az emlékéhez.

2018. jan. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!