Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek elmondjam a lánynak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam a lánynak?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel edzésre járok együtt. Egyre jobban bejön. Rengeteget írogatunk és beszélünk személyesen. Van egy fiú aki az ő elmondása szerint tetszik neki. Nem tudom hogy tényleg e vagy nem, de még rajta kívül 3 lánynak tetszik úgyhogy komolytalan az egész. Ma most az a kérdés hogy miután itt találgatja hogy ki tetszik, elmondjam e neki vagy nem?

2019. máj. 21. 20:52
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocs még kihagytam: nem attól félek hogy nemet mond hanem hogy után megszakad köztünk minden
2019. máj. 21. 20:54
 2/8 anonim ***** válasza:
Már nem tudom ki tetszik kinek, de ha neked tetszik a csaj, akkor hívd el randizni vagy közeledj felé, de ne azt mondd neki, hogy szia bébi "teccesz" járjunk már
2019. máj. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam. Majd elhívom valahova. Nem messengeren😂😂
2019. máj. 21. 20:57
 4/8 baby_berry ***** válasza:
Na már én se tudom ki tetszik kinek de konkrétan ne mond ki neki csak célozgass rá de ne úgy hogy " Amúgy neked olyan szép a hajad" Vagy hívd el valahova aztán eldől 😁 oh és figyeld a reakcióit
2019. máj. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi neked is! A célozgatás megy már rég óta xd. Úgyhogy az már pipa
2019. máj. 21. 21:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor sok sikert a randihoz
2019. máj. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. máj. 21. 21:37
 8/8 anonim ***** válasza:
na mi a helyzet? :)
2019. jún. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!