Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés
Zsombeszkó nevű felhasználó kérdése:

Szerintetek elmondjam a lánynak?

Van egy lány akivel edzésre járok együtt. Egyre jobban bejön. Rengeteget írogatunk és beszélünk személyesen. Van egy fiú aki az ő elmondása szerint tetszik neki. Nem tudom hogy tényleg e vagy nem, de még rajta kívül 3 lánynak tetszik úgyhogy komolytalan az egész. Ma most az a kérdés hogy miután itt találgatja hogy ki tetszik, elmondjam e neki vagy nem?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szerelem, tetszik, csaj, lány, nemet mond

máj. 21. 20:52  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Bocs még kihagytam: nem attól félek hogy nemet mond hanem hogy után megszakad köztünk minden

# 1/8Időpont máj. 21. 20:54 Privát üzenet
Már nem tudom ki tetszik kinek, de ha neked tetszik a csaj, akkor hívd el randizni vagy közeledj felé, de ne azt mondd neki, hogy szia bébi "teccesz" járjunk már

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont máj. 21. 20:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én is így gondoltam. Majd elhívom valahova. Nem messengeren😂😂

# 3/8Időpont máj. 21. 20:57 Privát üzenet
baby_berry nevű felhasználó válasza:

Na már én se tudom ki tetszik kinek de konkrétan ne mond ki neki csak célozgass rá de ne úgy hogy " Amúgy neked olyan szép a hajad" Vagy hívd el valahova aztán eldől 😁 oh és figyeld a reakcióit

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont máj. 21. 21:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi neked is! A célozgatás megy már rég óta xd. Úgyhogy az már pipa

# 5/8Időpont máj. 21. 21:10 Privát üzenet
Akkor sok sikert a randihoz

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont máj. 21. 21:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm

# 7/8Időpont máj. 21. 21:37 Privát üzenet
na mi a helyzet? :)

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont jún. 7. 14:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek elmondjam a lánynak, hogy tetszik nekem? 13/F
Elmondjam a lánynak akinek bejövök, hogy dohányzom?
Hogy mondjam el a lánynak, akibe évek óta szerelmes vagyok, hogy mit érzek? Elmondjam egyáltalán? 19f
Küldtem egy lánynak virágcsokrot meg csokit. Most fb-n kiírta hogy keresi ki is lehet a "titkos hódoló". Én viszont csak poénnak szántam. Szerintetek elmondjam neki hogy...
Szerelmeslettem egy lanyba aki 22eves. Szemmel latni h tetszem neki folyamatosan szemez velem talalkozgatunk. Es o a legjobb fiubaratom baratnoje Mit kenne tennem elmondjam a...
Szerintetek elmondjam a Lánynak aki tetszik az első beszélgetéskor, hogy tetszik nekem?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!