Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha ennyire megszer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha ennyire megszerettem?

Figyelt kérdés

Egy 16 éves gimnazista lány vagyok, most fogom befejezni a 9. osztályt, de ez csak így mellékesen.

Szóval az a problémám, hogy van egy fiú (szintén 16 éves), aki nekem mostanába mást jelent..na de akkor az elején.

Már a suli elkezdésekor, elsőben is egy osztályban jártunk, nagyon jó barátok voltunk, mai napig ugyan az a kedvenc hobbink, a kedvenc együttesünk..szóval van bőven közős témánk.

5-től más iskolába jártunk, viszont ugyanabba , csak más osztályba. Már akkor sem beszéltünk sokat, de köszöntünk egymásnak..és ennyi.

Aztán most ittvagyunk, kilencedik elején, ahogy elkerültünk középsuliba, mit hozott a sors? Ugyanabba a suliba járunk..viszont ahhoz képest, hogy régen mennyit lógtunk együtt, legjobb barátom volt, mindig együtt mentünk minden hova (általábosban), most mintha meg sem ismerne egy ideje..már nyolcadikos koromba, nyáron is, mintha semmi nem lett volna régen. Igazából, sokat láton a folyosón, és rájöttem, hogy nagyon helyes lett. Hiányzik a kedvessége is, meg a sok beszélgetésünk..rengeteg képet nézek róla, meg vele álmodom..nem tudom hogyan, és hogy miért most, ennyi idő után, de azt hiszem beleszerettem..Szeretném ha olyan jóban lennénk mint régen, mert akkor le tudnám tesztelni, hogy van-e esélyem nála?... Csak nem tudom hogy.. Írjak rá? Biztos hülyének nézne, hogy ennyi, sok idő után miért írok rá..vagy személyesen beszéljek vele? Áhh.. Ahhoz túl szégyellős vagyok.. Már az ál facebookon gondolkodom, csak az egy baromi nagy hülyeség, viszont szabadon megtudnék sok mindent..ajj, nem tudom mit tegyek..ha szóba állna velem, vagy keresne, szerintem felrepülnék a felhők közzé :D már kínomban a szerelem horoszkópot olvasom..:(

Komolyan nem tudom, hogy szerettem bele ennyi idő után, de olyan jó lenne valami jelt küldeni felé, csak úgy, hogy ne legyek zavarba...


2019. máj. 31. 16:11
 1/3 anonim válasza:
70%
Próbálj meg közeledni felé, sokat nem veszíthetsz. Ha meg nem működik akkor nem kell erőltetni.
2019. máj. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aludj egyet és holnap már ő a férjed
2019. máj. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na már eltelt több mint két hónap, és mikor felnéztem, láttam, hogy feltettem ezt a kérdést. Már szinte el is felejtettem :) a lényeg, hogy igen. Valóra vált az álmom. Lassan három hete összejöttem a fiúval. :) Nehéz időszak volt, de kitartottam a célomért, és úgy látszik, megérte, ugyanis bekerült az életembe Ő, aki nagyon fontos nekem már régóta, és nagyon szeretjük egymást :) Azért osztom meg végül veletek, mert gondoltam hátha vannak még értelmes emberek akiket érdekel :) Ha gondoljátok, dobjatok egy privátot, és elmesélem, hogy jöttünk össze. További szép napot!
2019. aug. 21. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!