Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ha hozzáértette...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha hozzáértette veletlenül a lábújját az enyémhez akkor bejövök neki? 16/F

Figyelt kérdés

Na tehát az említeett hölgyemény 20 éves. Már en egyszer leírtam neki hogy szerelmes vagyok belé, és hogy miért ; segít a szüleinek (mezőgazdasággal foglalkoznak ugy mint mi, innen ismerem őt oly régóta), nincs kimeszelve az arca se a körme(már a salyát korosztályomban lévő lanyok 90%-ának kivanfestve az arca, körme) már sokmindent tud főzni (kérdezve a salyát korosztályomban lévő lanyokat erről nagyrészük a rezsót se bírna felkapcsolni) na meg mikor 8-adikban készültem a nyelvizsgára, akkor is segítetr a szóbelire felkészíteni teljesen ingyen.


Leírtam neki ezeket es azt mondta röviden hogy erettebnek tart a korosztályánál, de keressek a salyát korosztalyomban lanyokat, meg ha ilyen öszinte ember leszek akkor megfognak találnni a megfelelő emberek az életben.


Na es a lényeg;


Ugye 16 éves,10-edikes vagyok, előrehozottazok angolból. Megkérdeztem hogy van-e kedve, idelye velem beszélgetni angolul, temaspecifikusan. Azt felelte hogy igen, es már akkor hétvegén találkoztunk nálunk.

És akkor volt az hogy megérintette veletlenül a lábujjával a lábujjamat, meg amikor a szemébe néztem akkor a hajával játszva elfordult, és egy kicsiit úgy vettem észre ment ha dadogott volna.


Ezek a jelek amiket leírtam utalhatnak még valami vonzalomra?


Lehetőleg mindenki olvassa el a kérdéshez fűzött konlrétumokat, mielőt írna kommentet.

A helyesírasi hibákert előre is elnézést kérek.



2019. jún. 3. 07:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a labujjaval hozzaert a tiédhez, Szerintem semmit nem jelent


A mosolygas már esetleg



*saJát

ideJe

2019. jún. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

* saját!

* ideje!


Többre nem emlékszem.

Szerintem ha nincs senkije, esèlyes hogy bejössz neki :)

Főleg hogy érettebbnek gondol,

Nyugodtan akár poènosan,

Tudod, nem baj ha te vagy az idősebb,

Maximum előbb temetlek el én téged, és nekem fog akkor fájni nem neked :)

De csak ha vevő a morbid humorral :)

Igen, a dadogás a haj macerálás, jelentheti azt hogy izgul, mert tetszel neki, maximum azért nem akar veled lenni, mert fiatal vagy,

De beszélgess vele sokat, lássa azt, hogy lehet fiatalabb vagy, de a boldogságot megtudnád neki adni :)

Örülök hogy ebben a szar világban legalább ti boldogok lehettek, tegyèl meg ezért mind tőled telhetőt töki!!!

Drukkolok!!!

24F

2019. jún. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
“A helyesírasi hibákert előre is elnézést kérek.” Odabiggyeszted a végére, ahelyett, hogy mondjuk átnézd amit írtál. Salyát, idelye....
2019. jún. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%

Na ne bánts már O,o

Földműves, nem hogy örülnél, hogy megtermelni amit eszel b@4dmeg....

Mert az hogy tanult vagy, egy csészèt nehéz elmosnod,

Vagy hogy apuci anyuci segít a tanulmányban, hogy egy asztal mögül öregedj meg, nem biztos hogy nagyobb " intelligencia" mind inkább szerencse....

2019. jún. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Esetleg nem a kifogásokat kellene keresni, kedves #4. Ilyen alap hibákat 4 általánossal sem illene elkövetni.

Amúgy én önerőből csináltam végig az egyetemet és rohadtul nem vagyok egyedül ezzel.

2019. jún. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyáltalán nem utal semmire. Oda is írtad, hogy véletlenül ért hozzá. Előfordul az ilyen. A dadogás azért is lehetett, mert zavarban volt kicsit, hogy angolul kell beszélni. Ha rendszeresen találkoztok, akkor majd kiderül.
2019. jún. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
picit térd magasságba valami érintkezés nem volt ? Oo
2019. jún. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A "hozzá érintette"-t nehogy kifelejtsük már.
2019. jún. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Szerintem imponál neki, hogy egy tini fiú "rajong" érte. A nők többsége azért szereti a megkülönböztetett figyelmet a másik nemtől.


Ettől függetlenül nem látnék a helyedbe ebbe többet, szerintem csak véletlenül ért hozzád.

Véleményem szerint udvariasan próbált visszaurasítani amikor szerelmet vallottál neki, mert biztosan kedvel és nem akart megbántani, de valószínűleg nem tekint rád potenciális partnerként.



(Helyesírásért ne bántsátok, lehet diszlexiás a kérdező -vagy valami hasonló-, és azért is kért külön elnézést a helyesírás miatt)

2019. jún. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves #9-es.

Szerintem is imponál neki az hogy én, mint egy tini rajongok érte. De azt hallottam hogy ha egy lány elnéz oldalra hogy ha a szemébe nézel, hajával játszik, és dadog, az azt jelenti hogy zavarban van.

Nem mellesleg én kb október elején vallottam neki szerelmet, ez a találkozas meg kb. 3 hete történt, és nagyon jól beszél angolul, tehát nem hiszem hogy azért izgult volna...

Meg korábban, nyolcadikban is járt hozzánk szintén angolozni, akkor a nyelvizsgára készültem, de akkor ezeket nem vettem észre, sőtt még akkor még olyan "haveri" szinten volt a testbeszéd (gondolok itt arra, hogy szét terpesztett lábakkal ült, ahogy a fiúk szoktak kenyelmesen, meg "csá"-val, "ciao"-val köszöntünk egymásnak) most meg összefont lábakkal, és kérdésemben említett nonverbális jelekkel (dadogás, hajjáték stb...)


Tudna esetleg egy pzsihológus is hozzáfűzni valamit ehhez a témához?


Előre is köszönöm!

2019. jún. 4. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!