Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Várjak vagy mondjam el neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak vagy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam, aki 3 hónapja bevallotta, hogy szerelmes belém. Nekem régen tetszett, múltkor meg csak egy kicsit, de nem eléggé. Szegényt válasz nélkül hagytam sokáig, de aztán megbeszéltük, hogy csak barátok maradunk. De most újra közelebb kerültünk egymáshoz, és nem tudom eldönteni, mit érzek. Lehet hogy tetszik. Beszéljek vele még a nyári szünet előtt, úgy, hogy én sem vagyok benne biztos, hogy mit akarok, vagy hagyjam a dolgot?

2019. jún. 6. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fals reményeket felesleges kelteni benne. Maradjon tovább ez a jelenlegi kapcsolatotok, esetleg próbálj vele többet találkozni és többet beszélni, és amikor majd erősebb érzelmeid lesznek, felhozod ezt. De lehet meg sem kell ezt várni, mert előbb lép majd feléd, miután érzi hogy közeledtek.
2019. jún. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem tetszett meg nem sok a valószínűsége annak hogy késöbb meg fog. Sajnálom, tapasztalat.
2019. jún. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézd, nagyon egyszerű. Akin gondolkoznod kell az messze nem jó mert csak a kapcsolatban is gondolkozni fogsz. Olyannal lessz jó a dolog akin nem kell gondolkoznod !
2019. jún. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!