Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátommal 3 hónapja vagyunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal 3 hónapja vagyunk együtt, apukámnak mikor mondjam meg a párkapcsolatomat, meddig várjak vele? (többi lent)

Figyelt kérdés

3 hónapja tart a dolog,de apukám természetéből eredően (plusz a kicsi lánya is vagyok) ilyen dolgokat mindig is titkolni kellett,mert nem fogadta el.


Az előző barátommal 2,5 évig voltam együtt,apukámnak azonban csak 1 év titkolózás után mondtam meg hogy van barátom(16 éves voltam)és akkor úgy fogadta hogy nem kíváncsi a fiúra,házunk közelébe se jöhet. (anyukám tudott mindenről és támogatott)


Azonban mostani barátommal az egyetemen ismerkedtünk meg,egyre komolyabb a dolog,lassan jön a nyár is,ráadásul nehezítés hogy az ország másik felén lakik,titokban meg nem utazhatok le napokat oda.


Lassan 20 éves vagyok,úgy gondolom meg kéne értenie a dolgot és elfogadnia,de félek, hogy hasonló dolgokat fog mondani,azt meg nehezen viselném el,hogy pl egész nyáron nem találkozhatok majd a barátommal.


Tudtok valami tanácsot adni? :/


2016. márc. 31. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz apukáddal,mond el neki hidd el megfogja emészteni csak egy kis időre van szüksége el kell fogadnia,hogy nem vagy már kislány.(: Ha pedig haragudni fog akkor is legyél a barátoddal felnőtt vagy azt csinálsz amit akarsz.
2016. márc. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Lassan 20 vagy, el nem tudom képzelni, hogy miért engeded még meg, hogy eldöntse kivel találkozhatsz, és kivel nem..
2016. márc. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Próbálj meg beszélni az apukáddal, legyen a beszéded megható!(Ha már az apukád olyan,amilyen leírtad).

Hiszen szeret megfog érteni. Amint irod 20 éves vagy, FELNŐTT,érett lány vagy. Ezért a másik lehetőség hogy a sarkadra állsz , odamész az apukádhoz és megmondod simán. Egyszer ugyis megkell értenie hogy felnőtté és hogy ennek így kell lennie hogy barátod van,stb...

2016. ápr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!