Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi tévőn legyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévőn legyek?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 1.5 éve vagyunk eggyütt.

Mindig is féltékeny volt, és amióta ismerem kb nem is nagyon találkoztam haverokkal..

Mostanában (pár hónapja) még féltékenyebb lett, és emiatt az utobbi időben kicsit megelégeltem, és elmentem találkozni a haverokkal..(buli szerüség volt, de semmi komoly)

O erre berágott vagy nem is tudom és elkezdett elég durvá idegesíteni..

Pl: tudja hogy utalom hogyha cigiznek, főleg ő, és direkt küldözget olyan képeket hogy a kezébe van

Meg hasonlo..

Mi tévőn legyek?

Egy időben miatta teljesen eldobtam a barátaimat, és most hogy mát kezdem őket visszaszerezni így is olyan ürességet éreznék nélküle..

És sajnálom.. Hogy sírt miattam meg minden.. Pedig nagyon-nagyon féltékeny, betegesen, és más már dobta volna, ezt kb az ismeroseim 3/4-e mondta..

Mégis még vele akarok lenni, bár tudom ha igy folytatja mindkettőnknek egymás agyára megyünk..

Hogyan tovább szerintetek?

Tanácstalan vagyok, ma fogok vele talákozni.. Remélem tudunk 1ről a 2re jutni..



2019. jún. 10. 07:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe, ne hagyd hogy visszafogjon.
2019. jún. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Magyarazádd el neki, hogy egy kapcsolatban a bizalom a legfontosabb, és, hogy szükséged van haverokkal eltöltött időre. Ha ezt nem képes felfogni, akkor sajnos nem ajánlom, hogy hosszútávra tervezz vele.
2019. jún. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nemtudom..

Olyan tanácstalan vagyok

2019. jún. 12. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!