Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit évő legyek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit évő legyek? Úgy érzem, hogy a barátnőmnek nem vagyok fontos, és nem tudom, hogy csak én fogom-e fel rosszul a dolgokat, vagy ez az egész nem normális.

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, a barátnőm 19. Pénteken elment nélkülem az egyik barátnőjvel egy szórakozóhelyre bulizni. Én féltettem egyedül elengedni, mert rosszul esett az is, hogy nem akar velem soha semmilyen koncertre, bulira menni, viszont a barátnőjével igen, pont egy olyan helyre ahol rendszerint fogdossák a nőket a részegek.. Péntek hajnali 5-kor ért a barátnőjéhez, mert nála is aludt, azóta is ottvan, annyira berugott, hogy haza se tudott menni. Megfogták a seggét, valamint egy csapat fiúval is táncolt.. És nekem ez rohadtul rosszul esett. Szóvá is tettem, a tudtára adtam hogy hát nem vagyok valami boldog. Konkrétan péntek este nem tudtam aludni, mert féltem, hogy meg fog csalni, nem is ettem semmit egész pénteken és szombaton, görcsben volt a gyomrom. 2 napja úgy beszél velem, mintha a kutyája lennék, olyanokat mondd, hogy hát már nem tudja visszacsinálni hogy megfogták a seggét, törődjek bele, ez van.. A kapcsolatunkról tudni kell, hogy nagyon érzékeny lány, nagyon apró dolgokon is kiakad, pl ha egy lány barátomat hazakísérem, féltékeny lesz rá nagyon.. meg még ezer apró pici dolog. és türelmes voltam vele nagyon nagyon sokszor. Rengetegszer volt már az hogy elmentem a házuk elé és addig nem tágítottam onnan, amig ki nem békültünk. És ő nagyon messze lakik innen, 250km-re. Most jelenleg 10km-re van a barátnőjénél, és arra nem volt képes egész hétvégén hogy eljöjjön hozzám megbeszélni ezt az egészet normálisan, hogy megnyugtasson.. Azt mondta hogyha a barátnője megengedte hogy nála aludhasson nem fog máshova menni, mert udvariatlanság lenne. 1 órája nincs rám és ez nagyon szarul esik. Rádaásul végig úgy beszél velem mintha valami szánalmas nem is tudom mi lennék.. mit tegyek, mi a jó megoldás? nagyon szeretem..

2019. ápr. 28. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele- a saját érdekedben. Hidd el, pár hónap múlva egy igazán jó döntésnek fogod majd tartani.
2019. ápr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nagyon nehez nekem a szakitas. sok baratnom volt mar elotte de senkit sem tudtam ugy szeretni, mint ot. mindig minden dolgot elnezek neki es sosem tudok ra nagyon haragudni. viszont nagyon zavar hogy nem torodik velem nagyon nagyon sokszor..
2019. ápr. 28. 15:10
 3/9 anonim válasza:
0%
Nekem bejönne a csaj :)
2019. ápr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

a csaj folyton megalázoan beszél veled, de neked mégis ő kell..? hát akkor erre nem lehet mit mondani csak hogy:nem vagy komplett.

A leirtak alapján nem szeret és csak hülyere vesz.. te meg hagyod.

2019. ápr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyikőtök sem bízik a másikban. Nekem úgy tűnik, hogy elég lekezelően viselkedik veled. Abban igaza van, hogy nem tud sok mindent csinálni az ellen hogy megfogdossák. Sajnos buliban a legtöbb pasi azt hiszi mindent szabad. Emiatt rá hiába haragszol. Az viszont, hogy veled nem akar menni koncertre, bulizni stb.nekem fura. Nem tűnik ez egy jó kapcsolatnak. Szakíts még mielőtt ő dob ki téged, mert szerintem ez előbb-utóbb megtörténik.
2019. ápr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 GuyFromNewCity ***** válasza:

Értelmes és tartalmas kapcsolatotok van.

Ja bocs nem ide😀

2019. ápr. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem valami jo ez az egesz.. de ez az en hibam lenne? :(
2019. ápr. 28. 16:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudom, nem a kérdésre válaszolok, nem is kötözködni akarok, de helyesen: mi tévő legyek (mit évő helyett).
2019. ápr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szakíts. Te is tudod, h ezt kell csak nem tudod megtenni mert szereted. Olyna mint a drog, most még jó de rosz vége lesz és te is tudod h abba kell hagyni csak nagyon nehéz.

Dobd ki a pics@ba. Úgy beszél veled mint a kutyával.

2019. máj. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!