Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyenek a lányok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a lányok?

Figyelt kérdés
Szerdán dobott a csajom azzal az indokkal hogy valami érzése van és ő már ezt nem akarja! Az egészet ő akarta és ha egy másik pali van benne akkor vér fog folyni! Én 19 csaj 18!

2019. jún. 13. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
És kinek a vére? Tán a tiéd, miután eret vágsz? Nem akarja, nem akarja. Nem kell erőltetni ami nem megy, te meg nyugodjál le, valószínű nem ok nélkül hagyott ott..
2019. jún. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk, mi van a fejében. Engedd el.
2019. jún. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak tudjátok minden megtettem érte! Februárba én hívtam ki a mentőket mert felvágta az ereit mert nem bírja ezt! Én 5 hónap alatt kihúztam a depresszióból! Már a pszichologusnál is javult az állapota mert az elöző palija verte meg megalázta! Én közbeugráltam mint egy kutya, a legjobb pasit hoztam neki, hogy legalább vidám legyen! Nem fogok eretvágni csak szar érzés ezek után hátbadöfni!
2019. jún. 13. 16:23
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
igen, ismerős érzés, mikor nincs más akkor jó hogy vagy neki, meg megérted, utána meg szevasz, tűnj el....
2019. jún. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen velem is volt már ilyen. Amíg szüksége van valakire jó hogy ott vagy, aztán meg bocs találtam mást. Nyílván nem minden lány ilyen, de ez nagyon gáz viselkedés.
2019. jún. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ömm, nyugodtan dühöngd ki magad, de a miért ilyenek lányok kérdésed egy kicsit sértő... Van aki lány és ugyanazt élte át a barátjával mint te...
2019. jún. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6

Tudom nem csak a lányok ilyenek, de mivel én nem fiuzok, így nem fogom azt írni, hogy "miért ilyenek az emberek?" A Lány tette ezt velem, szóval én csak azt írom ami velem történt! Tudom férfiaknál is sok ilyen van!

2019. jún. 13. 19:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Ebben a korban csak az igaziba legy szerelmes toki, esszel kell csinalni. Ilyenek a nok, en is inkabb dugogatom baratnom, o szerelmes en meg nem bele. Ha csal, nem serulok.
2019. jún. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lépj túl rajta ember! A kérdésed akkor se helyes, mert irtó általánosító,de édes mindegy.


Na de,mit rágod magad utána? Ha egy hálátlan idióta, így jártál! Te vagy az akinek jobb, ő veszített valaki olyant akit szeret,te meg legalább nem lettél megcsalva és nem éltél tévhitben,hogy szeret. Ha egy kicsit is szeretted és tiszteled, nem hibáztatod őt minden döntéséért, elfogadod,hogy ennek így kellett lennie, és hagyod,hogy úgy élje az életét ahogy ő szeretné.

2019. júl. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!