Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom hogy tetszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
Egy félénk fiúról (aki már 17 éves) honnan tudhatom hogy tetszem neki?

2019. jún. 14. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg kérdezd meg? O.o Ha van töke bevallja (ebben semmi ciki nincs), vagy ha nem akkor lemaradt rólad.
2019. jún. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy viselkedik veled? Beszélgettél már vele?
2019. jún. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ha sokat beszélsz vele kiderül, mert lesznek jelek! Viszont ha nem szeret társaságba beszélgetni, akkor chatelj vele ott jobban meg is nyílik.

18/F

2019. jún. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából ez már lassan 1 éve tart és az elején beszélgettünk facen is gyakran de megbántott a barátnőmnek azt mondtam hogy idegesít ezt pedig ő meghallotta aztán került. Aztán abbahagyta a kerülgetést. Aztán szinte minden egyes nap megbántjuk egymást. Egy nap pedig ráírtam de ő csak megnézte.
2019. jún. 14. 18:02
 5/5 anonim válasza:
Ezt legjobb lenne vele személyesen megbeszélni, mert ott nincs olyan lehetőség, hogy nem ír vissza, max elmegy vagy nem szól hozzád. Ebből meg már lehet leszűrni dolgokat pl. ha nekem számítana valaki, akkor szóba állok vele és megbeszéljük.
2019. jún. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!