Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lépjek most, vagy még várjak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépjek most, vagy még várjak? (Többi lent, fontos)

Figyelt kérdés
Sziasztok, na szóval van egy lány akit nemrég ismertem meg (kb 1 hete, bár azelőtt is ismertem akkor még nem beszélgettünk), és nem tudom eldönteni, hogy vajon be-e jövök neki... Nekem nagyon tetszik, szép, okos, érett, vicces és jófej lány, nálam 1 évvel fiatalabb de nem tudom hogy ő már késszen e áll, vagy hogy akar e egyáltalán egy ilyen kapcsolatot. Azért gondolom, hogy én is bejövök neki, mert: gyakran keresi (én is, úgyhogy keressük) egymás társaságát, akár 3-4 órákat is elbeszélgetünk, és még ha nem 2en, de többen is vagyunk, és nem tudunk beszélgetni gyakran van szemkontaktus. Az a baj, hogy szerintem egyre inkább kezd a dolog a friendzone felé haladni, és attól féllek, hogyha nem lépek semmit akkor elcseszem az egészet, viszont szerintem még nem ismerem őt annyira jól hogy elmondjam neki. Mit tegyek?
2019. jún. 26. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Hívd el valahova és vidd el különböző helyekre, töltsetek egymással időt

Majd látod hogy alakul és hogy reagál

Most egyből szerintem nem kellene még letámadnod de lássa rajtad hogy érdekel téged

2019. jún. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A korát azért jó lenne tudni. Ha 13-14 éves akkor lehet nem akar még kapcsolatot. Ha 16 körül van akkor szerintem kezdd el elhívogatni gyakrabban sétálni,fagyizni... kettesben és majd alakul.

Több találkozó után esetleg rákérdezhetnél hogy mi a véleménye rólad és itt ha nem mondja hogy jó barát vagy,akkor ott az idő a bepróbálkozásra.

2019. jún. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát, inkább a 13-14 kategória, de nagyon érett lány, tényleg, nem is ez a tipikus insagramos kis pi**a, de nem tudom érett e egy kapcsolatra ,vagy ha érett is rá, szeretne e eggyet...
2019. jún. 26. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!