Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit írjak a srácnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak a srácnak?

Figyelt kérdés

A történet röviden:tavaly nyáron elkezdtem írogatni egy sráccal akivel egy utcában lakunk, pár napig beszéltünk facebookon, aztán elmentünk sétálni. Beszélgettünk mindenről, és egész jól elvoltunk. Aztán másnap már csak pár mondatot írt és azóta a köszönésen kívül nem beszéltünk.

Szeretnék vele újra írogatni, de nem tudom mit írjak neki... A srác 24 éves. 17/l


2019. jún. 26. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
62%

Hát figyelj írhatsz neki

De ha nem írt azóta annak valami oka van

Nem gondolnám hogy ha érdekelnéd akkor nem keresett volna már

Én a heyedben hagynám mert csak felesleges köröket csinálsz magadnak

De ahogy gondolod :)

2019. jún. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1# vagy csak kora miatt nem keres


Írjál neki nyugodtan! Szia! Régen beszéltünk, van-e kedved sétálni valamerre?

2019. jún. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1 utolsó próbát megér. Maximum továbbra is marad csak a köszönő viszony. Akár valami ürüggyel is ráírhatsz kölcsön kérni valamit pl vagy segítséget kérni valamiben.
2019. jún. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!