Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezek után, hogy írjak a srácnak?

Ezek után, hogy írjak a srácnak?

Figyelt kérdés

Ha ciki hanem nincs sok haverom 23 évesen. Főleg gimiből maradt pár arc de már kezdünk külön mozogni. Történt pár napja, hogy barátnőm elvitt egy buliba ahol megismertem pár embert és volt egy srác akivel tökre kijöttünk. Csak atom részeg voltam, és bejelöltük egymást. Tényleg nincs sok barátom azért szeretnék újakat szerezni valahogy, azonban így józanon már kínos az egész és nem tudom, hogy most írjak neki, hogy hali nem lógunk valamikor?


Nőket mindig is feltudtam szedni, de ahogy öregszem barátokat már nem igazán tudok szerezni. Ebben az esetben szerintetek mit kéne tennem? Hagyjam?


2017. aug. 15. 22:33
 1/2 anonim válasza:
Nem feltétlen kell elhivnod valahova.. eloszor beszelgess vele tudj meg rola dolgokat.. ismerkedj. Ha ugy gondolod hogy szimpi akkor elhivhatod vagy valami.
2017. aug. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szimplán írj neki, szia, hogy vagy, nem kell túlgondolni a dolgot. Aztán majd alakul, netán ha látod, hogy instán/snapen rak ki valami vicceset arra is válaszolhatsz és meg is van a téma. :D
2017. okt. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!