Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha megcsókolnám visszautasítana?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsókolnám visszautasítana?

Figyelt kérdés

Na szóval

Van egy lány akit egy éve ismerek, de 1,5 hónapja kezdtünk el beszélni.

Jól alakult a dolog, volt is egy randink ahol mindent elszúrtam.

Nem magamat adtam, nem viselkedtem férfiként, semmi közeledést nem mutattam felé, csak beszélgettünk, jó persze ölelés azért volt de azt is ő kezdeményezte.

Ezek után nemsokkal dobott.

Nagyon bánom hogy ilyen szerencsétlen voltam de nagyon szeretem, ezért egy hete újra ráirtam és elkezdtünk beszélni.

Jól megvagyunk és hamarosan megismételjük a randit, ahol már szeretnék lépni és megcsókolni, de félek hogy elkapná a fejét.

Jó persze majd úgyis érzem hogy hogy alakul a randi és az alapján kell tudnom hogy lehet e, de honnan tudhatom hogy megpróbálhatom e vagy sem?

A másik pedig hogy sosem csókolóztam még és nem tudom hogy kell..

Félek hogy elszúrnám ezzel az egészet, de ha nem csinálok megint semmit akkor megint ott vagyunk ahol a part szakad.

Szívesen fogadok minden segítséget!


16/F



2019. jún. 27. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudhatod pl.Ha elkoszoneskor tovább áll ott akkor nyugodtan oleld meg és utána csókold meg .vagy ha valamikor folyton a szádat nézi ,akkor is arra gondol 😄. Én csak egyszer csókolóztam ,de az szörnyű volt ,szóval amit tanácsolni tudok ,hogy először a nyelvedet ne használd ,csak az ajkad és csak szép sorjában mindent . Lehet ő se csokolozott meg,akkor nem lesz összehasonlítási alapja ,még amúgy is mindenkivel más a csók szóval gyakorolni kell 😉,az gondolom menni fog .

Emiatt ne félj egy rossz csók miatt nem fog ki dobni egy normális lány egy fiút se .


És most add magadat ,a férfit 😊.

16/L

2019. jún. 27. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne parázz rá feleslegesen.Nem olyan ijesztőek a lányok.Légy határozott,lássa,hogy szereted őt és merd megtenni amit szeretnél.Csak tényleg nyugodj le amikor ott leszel vele(tudom,hogy nehéz)és akkor minden magától fog menni.Ha úgy érzed,hogy megakarod ölelni,puszilni,akkor ne állítsd le magad,hogy jaj most mit fog hozzá szólni.

A csók miatt se aggódj.Elköszönéskor ha odaillőnek érzed(vagy akár ha közben találsz egy pillanatot megfelelőnek)akkor adj a szájára egy puszit,ha nem mered teljesen bevetni magad.Azt nem lehet elrontani és venni fogja a lapot a lány.

2019. jún. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha azt akarja hogy megcsókold akkor erezni fogod, de igen általában elköszönéskor csattan el az első, ha ott még nem akar elmenni esetleg sokáig ölel stb. Akkor jött el a te időd😉
2019. jún. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!