Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú, akibe szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akibe szerelmes vagyok. De ő nem szerelmes belém, mondta hogy jó csaj vagyok, és ha megcsókolnám, akkor nem lökne el. De ha nem szeret akkor miért engedi hogy megcsokoljam? összezavarodtam. Mit csináljak? Ha kell bővebben is leírom.

Figyelt kérdés

2018. febr. 10. 12:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
tetszel neki, de nem szerelmes beléd, gondolom annyira nem ismer téged...
2018. febr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Mit nem értesz ezen? Egy kis kalandnak megteszed neki, mert annyira nem vagy rossz csaj, a kémia működik köztetek, de annyira mély érzéseket nem táplál irántad, hogy lekösse magát melletted.


Gondolom a "szabadidő kapcsolat" vagy az "egyéjszakás kaland" kifejezések mondanak neked valamit... na az pontosan ezen alapszik. Egy-két kufirc, oszt jó napot, mindenki megy a maga útján tovább... üdv. a 21. században!

2018. febr. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A pasik már csak ilyenek. Nem bánják, ha csinos lányok csókolgatják őket, de ez rohadt messze van a szerelemtől.
2018. febr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
# 3 Nem csak a pasik ilyenek, hanem általában a mai fiatalok. Múltkor egy 20 év körüli csaj azzal büszkélkedett nagy hangon a barátnőinek, hogy hány srácot pippantott le a Szigeten.
2018. febr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szóval, kicsi lány, égesd el a 19. századi lányregényeidet, és kelj fel minél hamarabb!
2018. febr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..tudom gondoltam már erre is hogy 1 éjszakás kaland,de fogalmam sincs..majd alakul
2018. febr. 10. 14:13
 7/12 anonim ***** válasza:
egy éjszakás kaland xddd mondja maya aki 12 éves XDDD (ÉS TÉNYLEG)
2018. febr. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez annyit jelent hogy kihasználná ha rá nyomulnál. De nem szeret téged. Magyarul egy kis kalandra jó lennél neki de többre nem!
2018. febr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. febr. 11. 14:24
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves 7. válaszoló! Nem bántásból, de a mai világban (huu ezt úgy mondom, mintha 100 éves lennék, pedig még felnőtt se vagyok) nem számít a kor. Nem vetted észre a Youtubeon a 9 éveseket, akik beauty videókat töltenek fel? A 12 éveseknek már volt legalább 3 kapcsolatuk. A 10-15 éveseknek látod a szájában lógni a cigit.

Bocsi az offolásért, de ezt muszáj volt leírnom.

Amúgy honnan tudod hogy nem szerelmes beléd? Attól még hogy azt mondja nem, simán lehet hogy igen. Lehet hogy csak azért nem mondja meg, mert nem tudja, hogy te is szerelmes vagy belé

2018. febr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!