Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lettem szerelmes egy lányba?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lettem szerelmes egy lányba?

Figyelt kérdés
Amikor 2 éve 16 éves voltam 9.es lettem és akkor megláttam a lányt akivel most együtt vagyok kapcsolatba, egyáltalán nem tetszett rondának tartottam. Így volt ez végig 9.es koromban. Aztán 10.es lettem együtt lettünk egy osztályba (Szeptember 3.án) valami miatt, de még akkor se éreztem iránta semmit se! Egyáltalán nem! Aztán November közepén kezdtem lassan érezni iránta valamit a viselkedése miatt, és, hogy rendes csöndes a lány és kezdett is tetszeni. Aztán December közepén álmodtam is vele, hogy nekem az álmomban a barátnőm volt és csókot adtam neki az arcára és ő meg mosolyogva nézett rám, aztán felébredtem mert indulnom kellett az iskolába. Akkir hirtelen szerelmes lettem belé. Hogy? Mintha valami hozzávezetett volna. Most már lassan 2 hónap kapcsolatba vagyok vele állítólag tetszem neki. Persze én nagyon örülök, hogy együtt lettem vele, örökre vele akarok lenni, csak nem értem hogy lettem belé hortelen szerelmes? Amikor rondának tartottam és ma bármit megadnék érte annyira szeretem?
2019. jún. 28. 22:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Én 18F ő 20L
2019. jún. 28. 22:16
 2/5 A kérdező kommentje:
Jajj ezt a felnőttekhez kellett volna.. mindegy
2019. jún. 28. 22:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Kupidó leszedett a varázsnyílvesszőjével, ami egészen az iskoláig repített, bá$ty.


Komolyan mondom ember legyen a talpán, aki erre normális választ bír adni. Ez milyen kérdés?


Talán túl sokat ittál, vagy nem tudom... hagyjuk is. :D

2019. jún. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát valszeg az együtt töltött idők ( akár az osztályban,stb) kialakítottak egy bizonyos köteléket, és ez egyre csak erősödött benned,mert szimpatikusnak vélted a személyiségét, aztán szépen lassan, de beleszerettél :D


A hirtelen kifejezés az kicsit erős szerintem, inkább nem ismerted be magadnak egy bizonyos időn belül vagy csak szimplán nem gondoltál bele,hogy na te most akkor szerelmes vagy. :D


21/f

2019. jún. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen, valószínűleg már alapból is szimpatikus volt neked, még ha a kinézete nem is annyira. Lehet, hogy egy mozdulata, vagy pl. a mosolya fogott meg, az tetszett meg benne a lelke mellett neked. Most viszont láthatóan fülig szerelmes vagy. 😍😍😍
2019. júl. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!