Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi alapján lehet eldönteni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján lehet eldönteni, hogy valakinek csak a külsőd tetszik nagyon, és ezért nyit feléd, vagy valóban a belsődbe szerelmes őszintén, és komoly kapcsolatot szeretne? 18/l

Figyelt kérdés

2019. jún. 28. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
44%
Ha tényleg szeret, nem akar azonnal ágyba vinni.
2019. jún. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez abból id látszik ahogy rád néz

Például van két fiú barátom

Az egyik úgy szokott rém nézni hogy csak azt akarja de azt nagyon (mind tudjuk mi az az) a másik barátom szerelmes belém (közös barátainktól tudom meg abból ahogy viselkedik velem)

Na az ő szemében egész mást látok

Mindig figyelmes velem

Kedves, rám gondol elsősorban és mindig a legjobbat akarja neki

Nagyon mély dolgokat szoktam éetékelni vele kpcsolatban

A viselkedésük és sok mindent mutat

Hogy milyen a társaságodban

Például az előbbi fiú nagy laza nem is igazán töri magát mert azért nem vagyok annyira foontos neki

Utóbbi pedig ennek az ellentéte

Mármint érződik rajta hogy fontos vagyok neki

Ha valahogy megkéne ezt mondanom akkor ezt mondanám hogy az ember ezt megérzi

Viselkedésből, hozzáállásból, tekintetből

Illetve ezeknek a hiányából

2019. jún. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!