Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Most kezdtem nem rég egy suliban ahol egyedül vagyok lány az osztályban. Az egyik sráccal nagyon jóban lettünk, jó lett a baratsagunk. Csak én elkezdtem többet érezni. Nagyon sok időt töltöttünk együtt, sokat beszélgettünk. Bátran mondhatom hogy vele tényleg bármikor.,bármiről tudok beszélni. Sok volt a családi problémám egyik nap munka után képes volt rám 2 órát várni csak azért hogy megtudjuk beszélni ezeket a dolgokat. Rá egy hétre újra találkoztunk. Ez volt a tegnapi nap, mindenképp megkarta beszélni hogy jobb kedvem legyen. Elmentunk úszni, együtt töltöttük a délutánt. Az ez előtti éjszakán kicsit többet ittam a kelleténél és leirtam neki hogy mit érzek iránta. Csak a messenger fantasztikus funkcióinak köszönhetően kitudtam törölni, mert féltem hogy elrontom a baratsagunkat. Nagyon érdekelte hogy mit írtam neki azthitte valami nagy baj lett, ezért is találkoztunk az utána következő napon. Ahol rávettem magam hogy lefogom neki mondani. A buszmegállóban álltunk és rávettem magam csak elég hülyén, busz indulásom előtt 2perccel elmondtam neki hogy kedvelem őt jobban mint egy barátot. És gyáva óvodás létemre elfutottam a buszhoz, féltem visszamenni mivel már sirtam. Ő tipikusan az a srác aki tényleg mindent nagyon lazán vesz és nagyon kiismerhetetlen. Aztán megirta nekem hogy ezért nem kellett volna aggódnom mert ezt eddig is tudta, de legalább aranyosan csináltam. Azóta ugyanúgy beszélünk de semmi reakció nem volt rá. Az egyik baratjanak aztmondta nem tudja hogy kedvel-e engem. Fogalmam sincs hogy most mit csináljak.


Köszönöm ha segitetek💛


19/L


2019. júl. 3. 00:15
 1/2 anonim ***** válasza:
63%
Szilvásbuktát mert azt szeretem.
2019. júl. 3. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Várj
2019. júl. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!