Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetek, hogy minden a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, hogy minden a régi legyen?

Figyelt kérdés
Néhány hónapos kapcsolatom, van az első barátnőmmel. Az utóbbi időben egyre többet gondolok arra, hogy mivan, ha nem ő az igazi, vagy mivan, ha kiszeretek belőle. Ez csak akkor történik meg, ha alapból rossz a hangulatom. Viszont ha jó napom van nem gondolok ilyenekre és ha vele vagyok az jó szokott lenni. Nagyon nem akarom elveszíteni és nem értem, hogy miért vagyok ilyen mostanában. Régen semmi gond nem volt és lehet, hogy csak nekem van egy ilyen időszakom, de félek, hogy valami nincs rendben a kapcsolatban. De ugyan akkor úgy érzem, hogy ok nélkül vagyok ilyen, mert ő nem igazán csinált olyat, ami miatt nem szeretném. Elképzelhető, hogy rendbe jön minden hamarosan? Én szeretném az nem kérdés, de tehetek valamit? Vagy elképzelhető, hogy a kapcsolattal nincs is baj csak a rossz kedv miatt vagyok ilyen?

2019. júl. 4. 18:25
 1/3 Klau97hun ***** válasza:
Rossz hangulat nem hinném hogy ilyen gondolatokat ébresztene benned. Bármi máson agyalhatnal ilyen hangulatodba, de te épp ezen gondolkodsz ?😉😅
2019. júl. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sokminden más is jár ilyenkor a fejemben csak nem értem miért
2019. júl. 4. 18:38
 3/3 A kérdező kommentje:
Azon is gondolkodtam, hogy lehet csak rá vetítem ki, vagy valami hasonló, mert ha jó napom van akkor tényleg csak a pozitivitás mindenben. Bár ilyenkor is próbálok mindig pozitív maradni.
2019. júl. 4. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!