Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés
16 életévemben járó fiú vagyok és nagyon tetszik a leendő osztálytársam aki 15, már sokat chateltünk és egyszer találkoztunk is egyszer. Megkért hogy legyek a padtársa szóval elég közel kerültem hozzá.. Elhívnám randira vagy valami de egyszerűen nem akarom elrontani a barátságunkat..Szóval fűzöm de nem nagyon tudom hogyan leépjek tovább..

2019. júl. 12. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Várd ki a sulit
2019. júl. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Bocsi hogy lehangollak, de ez annyit is jelenthet, hogy barátként gondol rád... Mikor velem volt hasonló helyzet, a lány nemsokra rá az iskola kezdés után átült egy másik fiú mellé az osztályban... (pedig tudta hogy többet érzek iránta...), majd együtt voltak két hónapig.

Lehet ő nem ilyen, de azért fő az óvatosság...

A kapcsolat tovább vitelében/lépésben inkább nem adnék tanácsot (a végén úgy járnál mint én...)

Sok sikert!

2019. júl. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Elkéne dönteni mit szeretnél, barátságot vagy többet? Mert az nem fog menni, hogy barátként viselkedtek, de amúgy te örlődsz magadban mert többet érzel iránta. Aztán gondolsz egyet pl. 1 év múlva és elmondod neki hogy helló, amúgy szerelmes vagyok beléd, járunk? Ez kudarcra van ítélve.


Magyarul, ha elhívod és nem lesz semmi, többé nem beszéltek és vége annak a nagy "barátságnak", akkor megtudtad hogy több ebből nem lehet és lezárhatod, továbbléphetsz, ahelyett hogy mondjuk évekig hallgatnád még azt hogy milyen pasik tetszenek neki és kivel smárolt valamelyik nap.


Nem a barátságot félted, hanem hogy nem fogtok többé beszélni és nem lesz esélyed közelebb kerülni később, de pont azért nincs értelme ennek, mert eleve rosszul közelíted meg. Ha arra játszol, hogy majd 1 év múlva kialakul valami ami most nem, addigra már rég csak egy barát leszel neki és semmi többet nem tud elképzelni veled, mert olyan mintha a testvére lennél. Ami milliószor rosszabb mintha az elhívás után nem beszélnétek többet, amit egyébként ennyi alapján kétlek, de az attól is függ a találka előtt hogy viselkedtél/viselkedsz vele és majd a "randin" hogy fogtok. Ha barátként közeledsz hozzá és nem úgy, mint akinek tetszik, akkor ne lepődj meg ha nem lesz ebből több.

2019. júl. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3as:


Én többet akarok, és teljesen igazad van. Csak nem tudom mit kéne tennem ehhez vagy hogyan mutatni ki...Ez az egyik gyengém őszíntén szólva... Néha érzem hogy lehet ő is jobban bír, de ez csak megérzés néha nem tudom... azt nem tudom hogy mit kéne lépnem, tennem hogy komolyabb legyen közöttünk a dolog...

2019. júl. 13. 00:47
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalok vagytok legyél spontán hívd el valahova és csak simán csókold meg na jó ne mássz rá azonnal meg ilyenek szépen lassan és utána. ha működik nyilván nem fogja ellenezni. Ha nem akkor hamarabb kiderül. Mindenképp suli előtt próbáld szerintem.
2019. júl. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még jó hogy közel kerültél hozzá mivel pár centire ülsz tőle.
2019. júl. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!