Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam meg egy lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12.10 kérdése:

Hogyan mondjam meg egy lánynak hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Tavaly jött az osztályunkba egy lány akibe már első látásra beleszerettem. Ma volt a ballagásunk és jövőhét kedden lesz a bizonyítványosztás és akkor találkozok vele szerintem utoljára. Szerintetek hogyan mondjam el neki hogy szeretem? Mert eddig ez alatt az év alatt nem mertem még csak hozzá szólni se csak nagyon ritkán beszélgettünk. És szeretnék összejönni vele.

2019. jún. 14. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
"Szia, szerelmes vagyok beléd" Nem megkéred a kezét hanem csak őszinte vagy.
2019. jún. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne támadd le rögtön azzal hogy szerelmes vagy belé ezt a legtöbb ember nem tudja kezelni. Egyszerűen csak kérdezdd meg tőle hogy nem -e lenne kedve elmenni valahová a szünetben.Mondd neki, hogy szimpatikusnak találod őt és szívesen megismernéd.
2019. jún. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Elhívod 1 doboz sörre, csak délután 3 óra után lehetőleg..
2019. jún. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

“Szia

Nagyon szimpatikusnak lánynak tűnsz, szeretnélek jobban megismerni. Most hogy vége a sulinak és lesz időnk, nem lenne kedved találkozni?” Valami hasonló kevésbé bárgyú dumát odatolsz neki, nem fogja leharapni a fejed. Maximum udvariasan visszautasít, de akkor legalább tovább tudsz lépni és nem ragadsz le nála évekig.

2019. jún. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2. Válaszadó. "lenne kedved elmenni valahova a szünetben? " ezt hogy értsem? Pl egy étterem vagy pl a Balatonra?
2019. jún. 15. 10:37
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy nulla ismeretség után rögtön a Balatonra kéne menetek, de az étterem már jobb. Esetleg elmehettek simán csak sétálni, beszélgetni.
2019. jún. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. Arra én is gondoltam hogy elmehetnénk vele sétálni és közben beszélgetni. És amennyire megismertem, vele egész jókat lehet beszélgetni. Egyébként milyen nemű vagy? 🙂
2019. jún. 17. 01:36
 8/9 A kérdező kommentje:
2. Válaszadó. Nem jött el a bizonyítvány osztásra. Szerinted ha megpróbálok messengeren megbeszélni vele egy találkozót akkor hogyan kezdjem?
2019. jún. 18. 17:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Messengeren sehogy.
2019. jún. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!