Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit tegyek! Valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek! Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Szóval viszonylag tapasztalt 17 éves giú vagyok. Beleszerettem egy 14 éves szűz de baromi érett lányba. Aki az első pillanatól tetszet. Viszont van három haverom akik megfogadták hogy szűzzel nem kezdenek. Én nem voltam benne de úgy fogják fel hogy igen. Szóval ők azt akarják hogy azonnal hagyjam ott a lányt mert nagyon sok lesz vele a macera. Ha én nem mondom meg akkor ők csúnyábban momdják neki meg vagy kitagadnak. De én a lányt tiszta szívből szeretem és nem tudom mit tegyek! Segítsetek kérlek!

2019. júl. 22. 11:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#10 vagyok kort és nemet lefelejtettem:


21/F

2019. júl. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
10# válaszolóval teljes mértékben egyetértek:)
2019. júl. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Ha ilyen választás elé állítanak akkor nem a barátaid. Le merem fogadni, hogy ha bajba kerülnél akkor magasról tennének rád! Sőt, még mélyebbre löknének a gödörbe!

Amúgy meg mi a baj, azzal ha valaki még szűz, pláne 14 évesen? Jah tudom már. Az olyan bunkó állatoknak, mint a haverjaid, az kell, hogy a lány már legalább 10 éves korától minden arra járónak rakja szét a lábát, de ha netalán túl sok embernek vágná hanyatt magát akkor már egy K lenne.

Ha van egy kis eszed, amit nagyon remélek, otthagyod azt a semmirekellő bandát, és keresel jobb barátokat. A lánnyal kapcsolatban meg csak saját magadra hallgatsz.

2019. júl. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha ezt itt kell megkérdezned, nagyon gyerek vagy még. Hagyd a fenébe ezt a kislányt. Jobbat érdemel.
2019. júl. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!