Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit tegyek! Valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek! Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Szóval viszonylag tapasztalt 17 éves giú vagyok. Beleszerettem egy 14 éves szűz de baromi érett lányba. Aki az első pillanatól tetszet. Viszont van három haverom akik megfogadták hogy szűzzel nem kezdenek. Én nem voltam benne de úgy fogják fel hogy igen. Szóval ők azt akarják hogy azonnal hagyjam ott a lányt mert nagyon sok lesz vele a macera. Ha én nem mondom meg akkor ők csúnyábban momdják neki meg vagy kitagadnak. De én a lányt tiszta szívből szeretem és nem tudom mit tegyek! Segítsetek kérlek!

2019. júl. 22. 11:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy 17 vagy??? 😕

Ha a haverjaid azt mondják ugorj a kútba, akkor megteszed? Tedd amit jónak látsz, ismerkedj a lánnyal, ha szeretnél, a haverjaidat meg jobb lenne nélkülözni...

2019. júl. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A haverjaim is fontosak nekem, de szeretnék mindent megtenni a lànynak amire vágyik.
2019. júl. 22. 12:12
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Szerinted milyen haverok azok, aki a te saját életedbe, saját boldogságodba, saját döntésedbe, saját tenni akarásodba belepofáznak? Mégis mi a jó büdös franc közük van hozzá? Beszarás, hogy 17 éves létedre ilyen felfogású vagy. Gondolkozz el ezen...
2019. júl. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég, milyen haverjaid vannak neked ember?? Kitagadnak azért, mert az tetszik neked aki tetszik??

Elmondhatják a véleményüket, de B4SZKI ne ők szabják már meg, hogy te mit akarj...


Volna két tanácsom:

1. Jöjj össze a lánnyal, légy őszinte a haverjaiddal. Ha kib4sznak kib4sznak, sokat nem veszthetsz ilyen barátokkal...

2. Hazudd azt a haverjaidnak, hogy nem szűz a csaj. Ha annyira meg akarod ezeket tartani...

2019. júl. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Sajnos tudják hogy szűz!
2019. júl. 22. 12:35
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Elég retardált haverjaid vannak btw
2019. júl. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Először is, nem nekik lesz vele"macera", szóval semmi közük hozzá. Másodszor, ha annyira szeretnéd a lányt, mint amennyire itt előadod, akkor tudnád, hogy mit tegyél, és nem itt nyavalyognál, hogy szegény haverjaid az alapján ítélnek meg valakit, hogy szűz-e vagy sem.
2019. júl. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarnék ilyen baráti társasághoz tartozni

Milyen jogon és alapon kérdőjelezik meg a te döntésedet?

Neharagudj de szerintem nem a lány érett hanem te vagy túl éretlen

17 évesen nem kellene hogy ennyire befolyásoljon hogy mit gondolnak a "barátaid" egyébként ezt így most megmondom hogy ők egyátalán nem a barátaid

Lehet véleményük de nem dönthetnek helyetted és ha tényleg a barátaid lennének elfogadnák a döntésedet mégha nem is értenek veled egyet

Nekem valamelyik barátnőm megszabná kivel jöhetek össze és kivel nem

Plusz még ultimátumot is adna hogy "kitagad" ha nem azt teszem amit ő akar akkor biztos mondanám neki hogy pápá van

Próbálj már meg kicsit éretebben gondolkozni

Eszem megáll komolyan

Ja és egyébként annyira szerintem a lányt se szereted ha ezen gondolkodni kell

17/l

2019. júl. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ezeket tartod barátoknak?:)..
2019. júl. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha tiszta szívből szereted a lányt, ezt a kérdést ki sem írtad volna. Fontosak a haverok valóban, de ezek nem azok! Az ilyen haverok tehetik tönkre az egész életed ha nem szabadulsz meg tőlük.

Figyelj van mögöttem már pár év tapasztalat, szóval azt mondom ha igazán szereted, ez nem kérdés. Azért az életben egy fontossági sorrendet már fel kéne tudni állítani ilyen korban. Nekem ez így néz ki:

1. helyen én állok, második helyen a barátnőm, 3 helyen a családom és 4. helyen a barátok. Ez normális esetben mindenkinél így van. Na már most ebből a sorrendből nem csak a legfontosabb személyek sorrendje, de az is kiderül, hogy kinek a véleményére adok. Ha a családom mondana ilyet se érdekelne, nem ha haverok mondják. Arról nem beszélve, hogy a lányt magadnak szeretnéd vagy a haverjaidnak? Mert ha magadnak akkor nekik kuss van ebben az ügyben, ha nem tetszik nekik meg tovább lehet állni és kereshetnek olyan hülyét mint ők.

2019. júl. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!