Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom hogy mit tegyek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy mit tegyek hogyan csináljam jól?

Figyelt kérdés
Soha nem volt mág senkim, igazbarátom sem nem hogy szerelmem. Most valami alakulgat egy nálam 3 évvel idősebb fiúval. De mivel eddig senkit nem érdekelt nagyon szokatlan a helyzet, és csomó reakciómat gáznak tartom aztán mondja hogy teljesen normális volt. Nem tudom hogy hogyan viselkednek ebben a helyzetben. Mit mondjak neki? Mikor találkozunk megöleljem? Vagy arcon pusziljam? Valaki segítsen, nagyon zavarban vagyok!

2019. júl. 22. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem tudod előre kiszámítani

Légy önmagad

És a helyzet hozza

Ha tetszel neki valószínűleg a személyiségeddel és a reakcióddal együtt tetszel neki

Ne akarj másmilyen lenni

Szerintem semmit ne tervezz meg mert úgyse úgy lesz ahogy kitalálod

2019. júl. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Te most fiú vagy lány vagy?
2019. júl. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!