Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek, hogy csináljam?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogy csináljam? (hosszabban lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány osztálytársam akivel nagyon jóban vagyunk és én néha többnek érzem mint barátság, és osztálytársaim is mondták, hogy miért nem próbálom meg (szerintük máshogy néz rám mint másokra), csak úgy érzem nincs esélyem nála. Persze az is baj, hogy nagyon jóban vagyunk és már egyszer régen bepróbálkoztam nála, és nemet mondott, és attól félek, hogy újra nemet mond, és ha a barátságunk nem megy tönkre emiatt, akkor szerintem már nem teljes értékű barátnak fog tartani. Nagyon sok közös vonásunk van, az érdeklődési körünk is sokban egyezik, nagyon sokat beszélünk. Gondoltam rá, hogy elívom kajálni vagy valahova ahol ketten vagyunk, utána hazakísérem, és a második alkalom után megkérdezem érez-e ő is érez-e irántam valamit. hogyan csináljam? (ötletek, tanácsok is jöhetnek)

#bizonytalanság #szerelem. lány
2019. ápr. 7. 20:53
 1/1 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem próbáld meg. Igazából nem veszíthetsz semmit csak lesz valamennyivel több tapasztalatod. Ha nemet mondd akkor sincs semmi, keresel valaki mást. Ha rlhívod kérlek majd közöld a fejleményeket. :)

2019. ápr. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!