Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezdeményezzék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzék?

Figyelt kérdés

Sziasztok, van egy lány osztálytársam, aki már régóta tetszik. Gondoltam hogy most nyáron több idő is van, ezért megpróbálom felszedni. Elég jól ismerjük egymást, néha összefutunk csak úgy véletlenül, mindig nagyon kedves. Nagyon szép és okos, ha jól tudom nincs barátja. Egy átlagos tanuló fiú vagyok, tök egyszerűen nézek ki, de van egy csomó közös pont bennünk. Azt szeretném kérdezni hogy hogyan indítják a beszélgetést? Megkérdezzem hogy hogyan telik a nyara, hogy van, meg hogy hol járt eddig a nyáron? Majd feltegyem a kérdést hogy lenne-e kedve egyet sétálni a városban? Komolytalanok kíméljenek.


Új: nem érdekel hogy osztálytársam!


2019. júl. 22. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem először inkább beszélgess vele

Meg tudj meg róla még többet

Aztán szépen lassan irányítsd arrs beszélgetést hogy személyesen is találkozhatnátok

2019. júl. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ahogy ismerem nagyon szeret beszélgetni. Az még a kérdésem ha egyszer írtam, például ma, akkor holnap írhatók én ugye, ne várjam hogy ő írjon?
2019. júl. 22. 14:58
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha rá akarsz írni írj nyugodtan

Csak mondjuk ne mindennap

2019. júl. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha írok mondjuk 5 napon keresztül 3-szor, akkor várjam hogy ő írjon?
2019. júl. 22. 15:25
 5/9 A kérdező kommentje:
Válaszoltok kérlek?
2019. júl. 22. 17:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen te kezdeményezz. A lány,ha van esze nem ír rá olyan fiúkra aki tetshik neki, mert a végén még tapadósnak gondolná a fiú. Ha meg a fiúnak nem tetszik a csaj, így legalább nem fut olyan szekér után ami nem veszi fel. Sgóval te írj rá
2019. júl. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2019. júl. 22. 21:09
 8/9 A kérdező kommentje:
Még valaki leirná a véleményét?
2019. júl. 22. 21:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Bokolj neki, legyél vele kedves. Beszélj vele sokat messen és utána csak kérdezz rá hogy van kedve veled fagyizni vagy valami.

Ha nem írsz rá honnan tudja hogy bejon neked? 16l

2019. júl. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!