Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megszálottsának nevezik ha?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszálottsának nevezik ha?

Figyelt kérdés

3 napja szemeztem egy fiúval egy üzletben, nem ismerem, de hallottam ahogy a keresztnevén szólítják, így több órás kutatás után megtaláltam a facebookon. Azóta töltöttem le róla pár képet, minden percbe rágondolok, és újra elakarok menni abba az üzletbe hátha megint találkozunk. (Ott dolgozik)

Tudom amúgy hogy ez nem mormális de annyira szíven ütött ahogy néztünk egymás szemébe és nagyon helyes volt. Volt már velem hasonló de egyik sem fogható ahoz amit ekkot éreztem.

Mégszállott lettem emiatt?

Mit tegyek hogy elmúljon? Próbálom bemagyarázni magamnak hogy ez csak egy szemezés volt nem jelent semmit, de hiába...



2019. júl. 23. 17:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Jajj azt hozzátenném hogy barátnője van, a facebookról tudom. És kérlek ne írjátok hogy akkor meg mit akarok. Nem akarok semmkt, azaz akarné ha lenne esély de nincs. Ezért kérek tanácsot.
2019. júl. 23. 17:18
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát így nehéz,h van barátnője,de még mindig együtt vannak?Mert vannak olyanok,akik fent hagyják a képet!!De ha nagyon szeretnéd,akkor menj oda és beszélgess vele!Én ilyenkor azt teszem,ami tudom h nem jó,de megutáltatom magammal és nem megyek arra a helyre ahol tudom h az a személy lesz!
2019. júl. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Haat ez tenyleg nehez, en is hasonlo helyzetbe vagyok hogy van baratnoje es mi kozelebb kerultunk egymashoz aztan nem szakitott vele szoval ment a levesbe, en azt mondom hogy mindnel elobb tudd meg vagy tisztazd vele hogy van e baratnoje mert ha van akkor inkabb azt mondom hogy hagy a francba. Es amugy nem vagy megszallott, nyugi. Hány eves vagy egyebkent?
2019. júl. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!