Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok és Fiúk! Hogyan szólíts...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és Fiúk! Hogyan szólítsak le egy lányt az utcán? Mit mondjak neki? Lányok, nektek milyen leszólítás tetszeni?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok és egy nagy park van a közelünkben. Szeretnék ismerkedni az ottani lányokkal! És tanácstalan vagyok, hogy ha meglátom őket, és odamegyek hozzájuk, akkor mit mondjak nekik, hogy ne nyomulós legyek.? Introvertált vagyok és nehéz így, de megbirkózom vele! Mellesleg, nem vagyok kigyúrt inkább nagyon vékony vagyok, és szerintem nem vagyok valami vonzó! De küzdök az izmosságért :) Elképzeltem néhány szituációt, hogy sétál egy lány és n megpillantom és odamegyek...de mit mondjak? Az olyan szövegek, hogy "Szia, ne haragudj, de merre találom a 8-as buszt? " Ezek nem nagyon jönnek nála be! Mert az a célom, hogy beszélgethessek vele, de úgy, hogy szegény lányt, ne hátráltassam! Előbb utóbb azt i meg kell kérdeznem! De nem az az első! És van egy másik szituáció, hogy ül a padon, és akkor megyek oda, hogy "Szia! ne haragudj, leülhetek melléd? Aztán hosszasan nézegetném! "De ez megint olyan kínos :( Nem tudom mit mondjak...függ,h hogy mit csinál... De tételezzük fel, hogy csak sétál és én megyek oda...akkor mit mondjak? Lányok, nektek milyen szöveg lenne olyan, hogy nem nyomulós? Köszi előre az értelmes válaszokat! :)

2017. máj. 30. 20:23
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibáért!
2017. máj. 30. 20:29
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
hívd el valahova
2017. máj. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Ez nem rossz, csak egy baj van vele! Hogy miért? Mert minden lány valami miatt, valami okból van a természetben! Például, ha padon ül, ha odamegyek akkor nem azért megyek oda, hogy elvigyem őt fagyizni, miközben olvas egy könyvet...vagy, valahova megy a gyalogló lány :)
2017. máj. 30. 20:43
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Köszönsz,bemutatkozol és...

Most jön a neheze: két lehetőség van

1) nyílt lapokkal játszassz (pl van kedved ismerkedni?) Nem mindenki rajong érte,de szerintem így könnyen elkerülöd azt,hogy kötődj valakihez,aki majd elutasít.

2) kerülöd a témát(kb amiket felsoroltál) de ezek szerintem még idétlenebben hangzanak mint az 1-es opció.

Persze akad olyan is hogy a lány azt mondja hogy ismerkedjük,s erre igen/nemmel válaszol a kérdéseidre,zárkózott lesz,s akkor jön az,hogy csak nézitek egymást...

2017. máj. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Ha olvas,akkor van beszédtéma a 2. opcióhoz
2017. máj. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Megfogadom! Ugyan kitaláltam valamit! Írok egy rövid egyszerű kis levelet, amelyet egy kis borítékba behelyezek! És ebben a levélben leírom, hogy "szeretnélek megismerni"! És akit többször láttam az utcán, és szimpatikus a lány, annak ezt odaadom! És majd megmondom neki, hogy otthon bontsa ki! Szerintem ez egyben furfangos, ötletes, egyedi, merész. :)
2017. máj. 30. 20:47
 7/36 anonim ***** válasza:
96%
Hát... Nem akarom elvenni a kedved, de szerintem ez elég gyenge.
2017. máj. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
95%
A levelet én sem annyira díjazom...
2017. máj. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük fel ezt a ül a padon, könyv-olvasós témát.

Leülsz mellé, majd kérdezed a könyvről, olvasásról stb. Innen már alakulnia kell(ene) a dolognak.


Kutyasétáltatóknál park révén szintén ürügy lehet a megszólításra, hogy milyen aranyos kutyád van. Megkérdezed a nevüket, merre lakik, minden nap erre jár-e stb.



Szerintem ez a levélkés-ötlet nem rossz, de csak akkor működne, ha már látásból ismernétek egymást.



A külső is fontos persze, de az a fontos, hogy elnyerd a lány érdeklődését.

Legyél magabiztos, határozott.


Mindenféleképpen próbálkozz, vesztenivalód nincsen!



Aztán majd számolj be, sikerült-e összehozni valamit.

2017. máj. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm a tanácsokat! Akkor minden verziót kipróbálok, mert veszteni valóm nincs...majd elmondom, hogy sikerült.
2017. máj. 31. 06:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!