Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs egy kifejezetten...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs egy kifejezetten olyan oldal, hogy gyakoritarskereso.hu?

Figyelt kérdés
Szerintem még a fejlesztőknek meg is érné és tuti, hogy népszerű lenne és az összes társkereső elbújhatna! :D Mert ahogy böngészem akár a tini, akár a felnőtt kategóriát szinte minden második kérdésben utalások vannak megfogalmazva, hogy keresek XY-t XY korig, meg akar e valaki ismerkedni, vannak e itt XY városból stb.. Lehetne nap hosszat regélni. A másik meg az, hogy itt sokkal jobban el lehet diskurálni emberekkel, legyen az szimpla barátság, vagy alakulóban lévő kapcsolat. Kíváncsi vagyok a véleményekre.

2019. aug. 6. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök érdekes lenne :D mindenképpen megérne egy próbát, habár én nem vagyok érdekelt a témában egyelőre :)
2019. aug. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz lenne, mint a többi társkeresőn. 100 emberből 70 férfi, 10 nő, aki nem akar ismerkedni, és végül 20 nő, aki akar ismerkedni, de kiderül, hogy férfi. :-)
2019. aug. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Nincs rá szükség itt is lehet ismerkedni, egyébként is élöben sokkal jobb azt javaslom, ott lehet legjobb lányokat felszedni, irásban hosszabb nehezebb körülményesebb és a választék se olyan fullos
2019. aug. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó csak mikor sokadszorra törölnek a moderátorok egy adott kérdést, mert eléggé nyílvánvaló utalások vannak a kérdésben már nem olyan jó :( Bár neten is lehet ismerkedni nem mondom hogy nem, mert már szereztem be sok lányt netről elérhetőséggel :D De nyílván élőben az igazi azt nem tagadom. Csak valakinek ez könnyebb valakinek meg az.
2019. aug. 6. 16:45
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy anonim társkereső tényleg tarolna a neten fix
2019. aug. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szerintem is nagyon király lenne egy anonim társkereső. éppenséggel mondjuk mindenkiről lehetne egy profilkép de ennyi. meglenne a maga sajátos feelingje. ráadásul a legjobb az lenne benne, hogy mindenki tudna nyilvános felhívás útján ismerkedni, így pedig több emberhez jutna el a felhívása. Pl. kicsit husisabb pesti lánnyal szeretnék ismerkedni, aki szereti az extrém sportokat

F

2019. aug. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez azért halott dolog mert 20x annyi férfi lenne mint nő.

Kb mint az összes más társkeresőn is.

Ez nem egy különleges hely.

Ugyanaz az összetétel mint bárhol máshol.

2019. aug. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Te lány vagy?
2019. aug. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
anonim oldalon a trollok miatt nem biztonságos
2019. aug. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ötlet jó. De nézzél már rá erre a szutyok oldalra! Mobilon se futott nemrég még ez a szar! És a készítőket krvára nem az érdekli hogy neked mi a jó hanem hogy gciskedjenek! Azóta nem teszek fel kérdést amióta letörölték egy egyszerű koktélos kérdésemet...(Jó kategóriába írtam)
2019. aug. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!