Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek az AnoTalkról?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az AnoTalkról?

Figyelt kérdés
2019. aug. 12. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Lányként azonnal találsz beszélgetőpartnert, fiúként nehezen. A jellemző korosztály 13-16 év. Az átlag IQ kb. 90.
2019. aug. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Így van, ahogy az előző mondta. Pár napig feljárogattam erre az oldalra, de egy életre elment tőle a kedvem. A fent lévők több, mint 90%-a fiú, nagy részük baromi perverz, jó pár meleg is van, akik társkeresés céljából járnak fel. Ha 10-ből egy normális embert találsz, akkor az már jó arány. Van több oldaluk is asszem brown meg blue néven, de mindegyik ugyanoda dob be. Egyszer felmentem egyszerre a simára és a brown-re, és saját magammal rakott össze. A számlálók kamuk, nincsenek fent annyian amennyit ír, a nők még jobban manipulálva vannak, ha 50-et ír, akkor lehetnek fent úgy 5-en.
2019. aug. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem az alap koncepció még tökéletesen is működne, DE a felhasználókkal van a baj. Vagy teljesen perverzek, vagy bunkók és flegmák. Persze vannak kivételek is, ők általában magasan kiemelkednek az átlag anotalk felhasználótól. Viszont őket megtalálni viszonylag sok idő.
2019. aug. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!