Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Anotalkró...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az Anotalkról? Hány évesek vannak ott kb? A múlt héten beszélgettem egy aranyos sráccal, de nem tudom, hogy találhatnám meg ott újra. Szerintetek lehetetlen?

Figyelt kérdés
Ez még a kérdéshez tartozik. Mi baj van az oldallal keres és nem talál partnert.?

2017. júl. 9. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Szexhirdetés ez amúgy?
2017. júl. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia hát szerintem ott lehetetlen hogy újra megtaláld. Olyan 12-30 évesekig vannak. Leginkább 14-25 éves korosztály. 30+ emberrel még nem beszéltem. 17/L
2017. júl. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1. Én akkor használom ha unatkozok, hisz akkor tök jó.

12 kortól fölfele 18 alattiak a legaktívabbak ebben de van 20 meg 30 évesek is.

2. Sajnos ha a beszélgetést megszakítja valamelyikőtök azt már nem tudod visszacsinálni. Ezért szokták azt hogy elkérik egymás neveit és bejelölik egymást facebookon és akkor ott tudják folytatni. Így nem lehetséges hogy megtalálod.

3. Azért mert éppen kevés van a korosztályodban amit kiválasztottál és ezért csak várni kell türelmesen.

2017. júl. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! 1.Ez nem szexhirdetés. Nem tudom, mi van az oldallal már két napja nem működik.
2017. júl. 9. 23:18
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia hát szerintem ott lehetetlen hogy újra megtaláld. Olyan 12-30 évesekig vannak. Leginkább 14-25 éves korosztály. 30+ emberrel még nem beszéltem. 17/L
2017. júl. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem sem talál meg senkit most néztem
2017. júl. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 I noor Y ***** válasza:
Mi volt a srac neve?
2017. júl. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem most telón egyből talált de szgépen nem
2017. júl. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha ez segít, nekem se működik simán, de ha inkognitóablakban nyitom meg akkor meg igen, szóval egy próbát megér.


Egyébként nekem eddig tetszik az oldal, bár nekem alapból jól megy a beszélgetés, lehet ezért tudok annyi emberrel ott elbeszélgetni.


A trollokat meg nyilván továbbnyomom. Az kicsit zavar, hogy volt pár lány akivel szívesen folytattam volna, meg is beszéltük de végül nem jelöltek be facen, de az az ő bajuk.

2017. júl. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetetlen, hogy megtaláld. Esetleg akkor ha gyakran jársz fel és az a srác is, de így is nagyon csekély rá au esély, hogy pont titeket dobjon össsze. Volt pár fiú, akit én is sajnáltam, hogy vége lett a beszélgetésünknek, mert folyton megszakadt az internetkapcsolatom...Viszont egy valakinél még időben kapcsoltam és megadtam neki az elérhetőségemet. Őt bánta volna a legjobban, ha elveszítettem volna.
2017. júl. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!