Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet, hogy az összes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy az összes korombeli párkapcsolatban él, vagy túl van már dolgokon, csak én nem?

Figyelt kérdés

Mindenki meséli az első csókos, kézfogásos, randis történeteit, nekem meg még csak a lehetőség se volt meg ezekre. Nem vagyok kifejezetten ronda, csak visszahúzódó. Sosem kaptam még senkitől jeleket, nem is szemeztem, a többiről pedig nem is álmodhatok. Persze, fiatal vagyok még, meg majd jön az magától, de mi van, ha mégsem, és arra eszmélek fel, hogy 30 évesen még mindig ugyanitt tartok párkapcsolat-ügyileg?


17/l



2019. aug. 13. 11:02
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a privátokat, nem szeretném megnézni senki farkát
2019. aug. 13. 11:23
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

Légy türelmes!Nekem sok olyan ismerősöm van aki ugyanilyen:D.

Szerintem ez még 17 évesen nem gond. Majd úgyis eljön aki hozzád való ha nem számítasz rá.

Ha meg úgy érzed hogy nem fog. Akkor próbálj meg ismerkedni.

2019. aug. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Kezdeményezz te is bátran, nem ciki.
2019. aug. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%

Lassan 19 évesen pont így vagyok vele, ez van. De nekem oka is van. Van egy standardem, ami alatt nem szívesen megyek bele sgy kapcsolatba, csak hogy legyen. Nincsenek óriási elvárásiam, de már az alapok is annak tűnnek. Kevés emberben bízom meg és nem adnám oda magam csak úgy valakinek. Nem vagyok extrovertált és nem ismerek sok embert. Nekem ezek az okai, te gondolkoztál már ilyenen?

Felvállalom, hogy ilyen vagyok, ezért nem fogom sajnáltatni se magam és nem érdekek, ha mások leszólnak, amiért még ennyire szűzi vagyok. Téged se az zavarjon. Jobb egy kicsit várni egy igazán jóra, mint kényszerből beleugrani valami sz*rba.

2019. aug. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Én nagyon félek másokhoz odamenni, meg mi van, ha elutasítanak? Tudom, semmi, de akkor is kínos.


És az a baj, hogy nem is lenne lehetőségem beleugrani valami szarba, mert senki nem akar ismerkedni velem (én meg ugye félek odamenni bárkihez is)

2019. aug. 13. 11:55
 6/17 anonim ***** válasza:
29%
Szia, lehetne veled ismerkedni?
2019. aug. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Csicuki ***** válasza:
65%
Semmi sem történik ha elutasítanak jönnajd más.
2019. aug. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Én 19 vagyok és ugyanebben a helyzetben, szóval törődj bele mi vénlányok maradunk. Na jó csak vicceltem. Nálam igaz hogy próbálkoztak már de nehéz olyat tanálni akit te is szeretsz meg ő is téged. Úgyhogy csak türelem. Jobb később mint soha.
2019. aug. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%
Arra lennék kíváncsi, hogy hol vannak ezek a lányok, akik kétségbe vannak esve, hogy nem fognak maguknak párt találni. Valamiért én nem ismerek egy ilyen lányt sem.. érdekes. 21/F
2019. aug. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%

Én sem bizok az emberekben, igy nehezen is nyitok nások felé, főleg hogy rengetej hazug és gátlástalan ember van a világon és nehéz leszűrni a jó embereket mint kapcsolat és mint barát szempontjábol.

F.

2019. aug. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!