Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem érdemlem meg a boldogságot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdemlem meg a boldogságot, csak azért mert nem vagyok olyan mint a korombeli lányok többsége?

Figyelt kérdés

Nem öltözködöm kihívóan, nem sminkelek. Nekem sokkal fontosabbak a belső értékek. Nem azért szeretnék magam mellé valakit, hogy elmondhassam milyen jó pasim van.... :D én komoly kapcsolatra vágyom, engem nem vonzanak a "kalandok". Ha valakit szeretek, csak vele akarok lenni. Nem volt még kapcsolatom, sőt nem is próbálkoztak nálam a srácok, én pedig nem vagyok egy kezdeményezős típus :( már kezdem feladni a reményt, hogy boldog lehetek valakivel.


Mit gondoltok erről? Van esélyem vagy mondjak le a dologról?



2019. máj. 27. 19:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Ha a tini párkapcsolatokba írsz akkor gondolom 16 év körüli lehetsz. Hidd el fiatal vagy, bármikor rád találhat a boldogság. Az én édesanyám 50 éves, és nemrég talált rá a szerelem. Mindenki megtalálja a párját idővel.
2019. máj. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Csak azért válaszolok, mert tudom milyen érzés is ez... Én se találtam meg a szerelemet még. Engem egyenesen taszítanak azok a lányok akik magamutogatók. Úgy gondolom, a belső érték fontosabb. És ne aggódj, mindenkinek eljön a nagy Ő. :)

2019. máj. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%

1-es, tuti felvillanyoztad szegény kiscsajt...


Kérdezõ, ne írd le magad. Sok fiú keres pont ilyen lányt a nagypofájú lotyók helyett.

2019. máj. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Tini kategóriába ilyet írni...Előtted az élet kislány! ;)
2019. máj. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A te életed sokkal közelebb van a boldogsághoz, mint az övék. Lehet, hogy ők most azt hiszik, hogy boldogok, de majd később pofán csapja őket a tükör.


Ne add fel! Lehet, hogy több időbe fog telni találni egy normális partnert, mivel ugyanúgy ahogy belőled is, kevés van. Nem írtad, hogy hány éves vagy, de feltételezem, hogy még nem jársz egyetemre. Az egyetemen sokkal jobban szűrve vannak az emberek, több a normális. Szóval légy türelmes még egy kicsit. :)

2019. máj. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

Az ugye lehetetlen hogy veled van a baj :D

Érdekes, én se öltözködök kihívóan, a divatot se követem. A belső értékek szerintem is fontosabbak, ha kijövünk, nem kell hogy jó pasi legyen. Viszont nálam sok fiú próbálkozott már, és akikkel összejöttem, velük komoly, és hosszú kapcsolatom volt. Most is van barátom, és jelenleg én is csak vele akarok lenni. Szóval a felfogásunk kb tök ugyan az, annyi kivétellel, hogy te máris általánosítasz, és a korunkbeli lányok mind sminkelnek, meg kihívóan öltözködnek, meg arra kell nekik a pasi hogy villogjanak vele milyen jól néz ki... Mintha lenéznéd őket. Én általában előbb megismerem az embereket, és utána alkotok véleményt, de te már ezzel nyitsz, hogy szerinted ilyenek a korunkbeli lányok. A te környezetedben vannak ilyenek, és akkor már mind olyan.

Azon még nem gondolkoztál, hogy esetleg ezen változtatnod kéne?

2019. máj. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válszokat! Igen, valóban fiatal vagyok, még csak gimis,de úgy gondolom vagyis azt tapasztalom, hogy másoknak ilyenkor már bőven vannak/van legalább udvarlója. Nekem meg semmi, és elég rosszul esik.
2019. máj. 27. 19:49
 8/14 anonim ***** válasza:
49%
És szerinted mi a jobb, az 56 ál, üres kapcsolat vagy a komoly, érzelmekkel teli? Ha sikerül elérned azt a pontot, hogy egyefül is megállod a helyed, jól érzed magad a bőrödben, akkor fog jönni valaki.
2019. máj. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam, hogy velem nincs baj, sőt biztosan van is. Azt elismerem, hogy egy nagyon kicsit sajnos előítéletes vagyok, de ezen próbálok változtatni. Ezektől eltekintve, én is megismerem előbb az embereket és utána alkotok róluk véleményt. Nem írtam, hogy az összes lány ilyen. Én csak az eddigi tapasztalataimat írtam le.
2019. máj. 27. 20:01
 10/14 A kérdező kommentje:
Nyilván a komoly, érzelmekkel teli
2019. máj. 27. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!