Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol érdemes így ismerkedni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes így ismerkedni interneten keresztül?

Figyelt kérdés

Szeretnék olyan lányt találni aki nem illeszkedik be a mai tömegbe (lásd instán magukat mutogató plázacicák :D)

Olyan lányt keresek aki nem azon lovagol egész nap hogy mennyi sminket tegyen még fel, hanem aki hűségesen szeretetre vágyik, elfogadó megértő, de mégis visszafogott, magányos.. És ha először neten szeretném megnézni hogyan viselkedik, miket oszt meg (csak hogy normális-e) akkor hol lenne érdemes "próbálkozni"?

Inkább lányok válasza érdekel akik magukra ismernek, a szokásos "menj élőbe ismerkedni" nem játszik, mivel nem tudnék csak úgy oda menni és leszólítani egy tökre idegen leányzót. A kor 14-20 között érdekelne kb



#magány #társkeresés #különcség #hűségbe egy életre :P
2019. aug. 25. 15:41
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Ja. Hát én nem hiszem hogy lenne fiú lány barátság.. nehogy már azt kelljen néznem hogy a barátnőm más fiukkal ölelkezik meg bújik össze "Barátságból"... Én ezt sose értettem, én se barátkoztam sose egy lánnyal se, ha nem jövünk be egymásnak akkor ennyi volt.. Most én se lennék egy bunkó alak hogy miközbe barátnőm lenne más lányokkal beszélnék, milyen dolog lenne már hogy barátnőm van és akkor tökre más lányokkal trécselek meg beszélem ki a dolgainkat? Bár persze a mai világba minden elfogadott, azért is lenéznek engem mert a multkor lemertem írni az egyik kérdés alá hogy én elítélem a szexkapcsolatot... Akkor t*ömnek kérdezi ha nem bírja a válemyént.. :D
2019. aug. 26. 14:21
 22/23 A kérdező kommentje:
Igen, ez "véleményt" akart lenni..
2019. aug. 26. 14:22
 23/23 anonim ***** válasza:
Talán ha összebarátkoznál egy lánnyal értenéd.
2019. aug. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!