Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk ti hogyan ismerkedtek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hogyan ismerkedtek lányokkal manapság az utcán?

Figyelt kérdés
tinikre gondolok itt, és milyen szituációkban a legjobb ilyet vagy milyen helyeken, mit érdemes mondani stb. 19/F

2019. aug. 26. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Az utcán sehogy, nagyon rossz ötlet úgy ismerkedni, hogy vadidegen lányokat leszólítasz.
2019. aug. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Én mondjuk lány vagyok, de tizenéves.

Ha megfogadsz egy tanácsot az utcán sehogy.

Nagy ívben kifognak kerülni vmi lerázós szöveggel amit meg is tudok érteni, mert én is ezt csináltam mikor leszólítottak.

Egyszerűen "ilyesztő" is lehet h vki csak odamegy h na hali telefonszám vagy eljössz kv-zni?

Mert soha nem is láttam, nem beszéltük 2 szót se ezelőtt nem tudhatom mit akar valójában. (ennél még a netes társkeresés is jobb pedig nem vagyok a híve, sose regisztráltam, de ott legalabb tudsz beszelgetni az illetővel azelőtt h elmennél vele bhova is.)


Ezek veszett ügyek sztem. És ha nem folyamatos kudarcot akarsz nem próbálsz az utcán csajozni.

2019. aug. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszi ezt a hasznos valaszt 2.kommentelo, viszont ha nem utcan akkor hol/hogy erne meg ezt? Valami otlet? A netet mar probaltam eleg sokszor es azt hanyagolnam most
2019. aug. 26. 15:42
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Ne hallgass az amatőrökre!


Na figyu, az a lényeg, hogy ne menj oda, egy "Szija, szép a szemed, mind a 2, kő kóla?" dumával!

Szituációval menj oda!

Ez idő, hely, és helyzet függő.

Pl.: Kérj információt. A nők alapvetően segítőkészek. Vagy például segíts a nőnek a boltból kihozni a csomagot a kocsihoz. Vagy menj utána egy 5 ezressel, és mond, hogy elhagyta. Ha elvenné, mond nevetve, hogy kis élelmes, hiszen mind a ketten tudjátok, hogy nem vesztette el, de...költsétek el együtt, mondjuk itt, a sarki kávézóban vagy plázában. (Gimis csajokkal, 20-assal működik, és átlag 10-ből 2 még aznap megvan! >:)

2019. aug. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Én örülnék neki, ha leszólítana valaki, és pl random elhívna valahová.


"Szia, nagyon szimpatikus vagy, esetleg valamikor eljössz velem valahová?"

Elkéred az elérhetőségeit azt ennyi.


Valami ilyesmit tudnék elképzelni.

2019. aug. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

Igen én is örülnék ha leszólítanának, de valami normális szöveggel és nem a csajozósokkal mert akkor inkább menekülnék.

16L

2019. aug. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

utcán ismerkedni proli szokás, tehát sehogy


"Ne hallgass az amatőrökre!"


te talán utcán ismerkedsz, prolikám? és mekkora sikeraránnyal? 2 százalék megvan azért?


"Szituációval menj oda!"


jééé, ez ilyen egyszerű, nem is értem, miért van annyi szingli pasas, ha itt a bölcsek köve


"Vagy menj utána egy 5 ezressel, és mond, hogy elhagyta. Ha elvenné, mond nevetve, hogy kis élelmes, hiszen mind a ketten tudjátok, hogy nem vesztette el, de...költsétek el együtt, mondjuk itt, a sarki kávézóban vagy plázában."


ki kell ábrándítsalak, prolikám: a gimis csajoknál végzett szánalmas felvágási kísérletre a nőtársadalom jelentős hányada immunis


"Én örülnék neki, ha leszólítana valaki, és pl random elhívna valahová."


egyenjogúság van: te is leszólíthatod a neked tetsző pasit bármikor

2021. jan. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!