Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálják ezt a tini...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a tini lányok? Illetve néhány felnőtt nő is?

Figyelt kérdés

Jó pár lánnyal nagyon jól elbeszelgettem. Igaz csak neten. De felnapokat is vagy meg tobbet. Aztan az elejen nyilvan meg harcolni kellett ertuk valamennyire hogy egyaltalan ne banjak hogy "udvarlok". Aztan belefaradtam mindegyiknel es leszartam oket. Onnantol kezdve megorultek es szinte zaklattak. Reggel nyolckor megkerdezte milyen volt a napom. Akkor keltem fel pl...xd. Aztan masik. 10x megkerdezte mizu amig vissza nem irtam. Nem ertem...amig torodtem veluk es mindent megtettem volna ertuk tették a fejuket. Miutan mar elengedtem meg megvatoztak. Egyaltalan létezik meg olyan lany aki ertekeli hogyha valakinek o az elso? Xd. Fokepp lanyok valaszat várom ha lehet korral.

19/f xd.



2019. aug. 29. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Ezt én is észrevettem az én ismerettségi körömben.Szerintem az az ösztön dolgozik ilyenkor bennük,hogy a nehezebbn megszerezhető a jobb,mert az nem adja könnyen magát,és így nagyobb eredmény ha sikerül összehoznj vele valamit
2019. aug. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
40%
Én ugyanezt vettem észre, hogy a fiúk csinálják!
2019. aug. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Addig amig irkálsz, érdeklődsz nem vagy kihívás ezért nem érdekled őlet. De miután már leszarod vagy nem írsz akkor egyből kell a nehezen megszerezhető...

16/L

2019. aug. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Xd. Nagyon dühös vagyok már. Rohadjon meg minden gyökér akkor!!!!xd
2019. aug. 29. 22:43
 5/8 anonim ***** válasza:
13%
#3. Ugye te nem vagy ilyen?
2019. aug. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

A #3-as leírta a lényeget.


Ne húzd fel magad rajtuk, engedd el.


18/L

2019. aug. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek 👋😊
2019. aug. 30. 03:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert vannak csajok, akik mindenkinek meg akarnak felelni, ha te hajtasz, akkor te már pipa vagy, de ha mégsem, akkor tesznek valamit.


Aztán van az a típus, amiről már írtak.

2019. okt. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!