Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha az életem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha az életem egy paradoxon?

Figyelt kérdés

A suliba, meg egyéb helyeken nincsenek olyan csajok akik az esetemek(?) lennének, és így nincs crusnak se jelölt.


Mivel én soha nem szoktam bulikba meg szórakozóhelyekre járkálni, ezért nem hiszem hogy ott találnám meg a párom, mert ha nekem van valahol egy "lány változatom" akkor ő sem menne ilyen helyekre.


Hogyan találjak egy hozzám illő párt?


(A randivonal nem jött be)


16F



2019. aug. 29. 23:10
 1/8 anonim válasza:
100%
Próbálkozz a tinderrel, vagy esetleg a városban, ha valaki külsőre szimpatikus, akkor szólítsd le nyugodtan. Plázában és egyéb helyeken, ahol sok ember van biztos lesz esélyed. Sok sikert.
2019. aug. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%

Me too haver. Marad az internet mély bugyra. :D

16/L

2019. aug. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 a tinder 18+.


#2 ✋

2019. aug. 29. 23:15
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
tindert hagyd. adag szar :D
2019. aug. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
80%

Figyu haver.

Ne görcsölj rajta ennyire.

Különbenis minek kell neked ilyen görcsösen egy kapcsolat? Szükséged van erre vagy csak mutatni akarod milyen menő vagy?


Elmondjam mi a megoldás?


Az hogy ne akarj felszedni egy lányt sem, hanem ha beszélgetésbe kerülsz velük akkor csak szimplán legyél kedves. Ne túl kedves, hanem ilyen kettő között. Semmikép ne nyomulj.


És ugye tudod hogy nem a kinézet a lényeg, hanem a belső. Belső nélkül hiába szép, de nem baj ha ronda de kedves aranyos és szeretni való.


Ha nincs lánykapcsolatod. ..... Mindenkinek van....


Hívd ki őt/őket bandázni mint haver. És nem rányomulósan csak kedves barátként viselkedj vele, és nyerd el a bizalmát. Pl.Most hogy kijöttél számíthatsz rám örök életedre. Ez nem nyomulás és nem kell tőle félni.

Aztán kérdezd meg tőle hogy kitud-e hívni még valakit?

Biztos vannak barátnői

Ő velük is ugyan így cselekedj nyerd el a bizalmukat.

És a többi megy utánna megszokod őket ezáltal tudtok majd minden hülyeségről beszélni, és komolyakról is.

És hidd el tuti siker.


Most mondhatod azt hogy a lány barátként fog rád tekinteni, de ez csak akkor van így ha nem szoros a barátság. Ha látod rajta hogy valamiért szomorú kérdezz rá, finoman. És mond azt hogy nekem bármit elmondhatsz én tudom tartani a számat. Többszöri alkalomra el fogja mondani és ez szintén nem nyomulós.


És ez által kötődést és bizalmat fogsz kialakítani és ezután már megy magától.


Még 1 tipp : Hagyd hogy ő szedjen fel, ne mond ki neki ha esetleg érzel iránta valamit, inkább érd el hogy ő mondja ki helyetted.


Remélem segítettem. (Az alfahím voltam)

2019. aug. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Előző vagyok:


Ez a módszer arra is jó ha azt akarod hogy 1-nél többen legyenek szerelmesek beléd.

2019. aug. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Az "esetemek" szó nem létezik. Úgy érted,hogy "eseteim".

A crush szót hagyjátok már a francba,kva idegesítő.

2019. aug. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#5,#6 (az alfahím)


Ha tudni szeretnéd azért szeretnék ennyire egy kapcsolatot mert nincs senkim. Otthon mindenből csak a veszekedés van, nem lehet beszélni senkivel. Más vagyok mint a többi fiú az osztályomba, nem találok velük közös hangot, arról nem is beszélve hogy ők még ahhoz is t\úlságosan feljebbvalónak érzik magukat hogy eggyátalán(?) szóbaálljanak velem, barátaim sincsenek, tehát nem is előttük akarok felvágni.


Egy lánynál már megpróbáltam ezt a "módszert" de átestem valami vonalon a "legjobb barát kategóriájába" ami annyit tesz hogy soha nem fog velem összejönni mert ha netán szakítanánk akkor nem akar elveszíteni.


Ez a helyzet, több esetem-lányt nem ismerek...

2019. aug. 30. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!