Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van így esélyem vagy ez már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van így esélyem vagy ez már paradoxon?

Figyelt kérdés

Érdekes embernek tartanak, mert kívülről teljesen másnak tűnök mint amilyen valójában vagyok. Általában egy agyatlan páwagyereknek szoktak nézni a stílusom miatt. Van mindkét fülemben fülbevaló, szürke, fehér és fekete színű cuccokban járok. Hétvégéken szoktam inni kicsit, élek társasági életet. De mindezek mellett jó tanuló vagyok és van életcélom. Idén érettségi, jövőre gépész technikum, utána meg két év OKJ. Belsőre: nem vagyok bunkó, inkább empatikusnak szoktak mondani akik ismernek. Mindig igyekszem segíteni másokon, rengeteget gondolok a családomra és a barátaimra. Szeretem az állatokat is.

Sokszor próbáltam csajozni de vhogy mindig úgy alakult, hogy mást választottak helyettem, vagy egyáltalán nem jött össze pedig állítólag helyes vagyok de én inkább csak átlagosnak tartom magam. Eddig két rövidebb kapcsolatom volt, nagyon szerettem mindkét lányt.

Sokszor megfordul a fejemben hogy lehet hogy ez a külső-belső ellentét az ami miatt nem megy, nem tudom.

18/f



2015. nov. 29. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
amit sokan félreértenek ,igen ismerem
2015. nov. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló van!Engem sokan első látásra egy beképzelt ribinek néznek.
2015. nov. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok!

Pedig rendesen tanulok és foglalkozok a barátaimmal.Van életcélom stb...

Bocsi csak igy küldte el! :)

2015. nov. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Semmi gond

Annyit elfelejtettem, hogy angolból van középfokú nyelvvizsgám és a németet szeretném elkezdeni hamarosan

2015. dec. 2. 08:14
 5/6 A kérdező kommentje:
És hány éves vagy kettes?
2015. dec. 2. 08:30
 6/6 anonim ***** válasza:
17 kedves kérdező :)
2015. dec. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!