Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok szerintetek is beteg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek is beteg stílusa van egy olyan fiúnak aki szereti a rock-ot? Ismerkednétek egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert én is szeretem a rock-ot és azt mondták osztály társaim hogy beteg stílusom van és hogy ezért soha nem lesz barátnőm.

2019. aug. 30. 17:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem meg az lehet a beteges, amit ők hallgatnak. Rock zene volt, van és lesz is. Amelyik lány szereti, azzal máris jobban megfogjátok egymást érteni.
2019. aug. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Ez baromság imádom a rock-ot, ahogyan rengeteg, több tízmillió ember.


Elég buta és szűklátókörű osztálytársaid vannak.


18/L

2019. aug. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

Èn is szeretem, de az amikor az ember acél bakancsban meg láncokban , fülbe való, agyon pirszingezve , bőrzakó meg stb. az már túlzás.

Nem így kell kifejezni magunkat.

2019. aug. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Azok az osztálytársaid hülyék.

Szerintem jó a rock, nincs vele semmi baj.

Én szívesen ismerkednék rocker stílusú fiúval ha nincs túl extrém kinézete.

2019. aug. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Ez rohadt nagy hulyeseg. Miert lennel beteg, mert szereted a rockot? En is szeretem a rockot. Eskuszom pofanrohognem az osztalytarsaid. Milyen hulyeseg ez 😂😂

(19l)

2019. aug. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

Én is halgatok rockot, meg sok más zenei irányzatot. Bár nincsen olyan öltözködési stílusom.

Az osztálytársaidnak eléggé fura a felfogása, mert ennyi erővel az is beteges ha valaki szereti a sütiket. Ne hallgas az osztálytársaidra, mert nincsen igazuk. L

2019. aug. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2%
A rokk szar, millio jobb zene van
2019. aug. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Csicuki ***** válasza:
59%
Egy csomó lány is hallgat rockot nincs vele semmi baj. Tehát igen ösze jönnék vele nem okozna lelki törést.
2019. aug. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%

beteg hát mindjárt leütlek a thy art is murder lemezemmel :D

Mint aki deathcore és deathmetált hallgat 13 éves kora óta, ez elég puhány és minden csak nem beteg.

18L

2019. aug. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%

Rókerek büdösek meg nem fürdenek!!! Fúj aki rókot hallgat sátánista!

De érted, most ezeknek az embereknek vagy adsz a véleményére vagy nem, én eleve senkire nem hallgatnék aki megpróbálna megváltozatatni beleszólni mit hallgassak vagy hogyan őltözködjek de te tudod.

Én is szeretem és sokat hallgatok, van pár banda pólóm is és imádom. 19/F

2019. aug. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!