Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az mennyire cinkes/durva, ha...

Az mennyire cinkes/durva, ha betegesen rajong a legjobb baratnom egy egyuttesert?

Figyelt kérdés

Szinte isteniti őket. Beleszeretett egy mas orszagba, hazajakent beszel rola es a nyelvèt egy ev alatt B2-es szinten megtanulta.(nyelvvizsgazott, elotte nem tanulta) Diagnosztizalt sulyos depresszioja volt evekkel ezelott kiskoratol kezdve, am amikor megismerte a zenekart, uj erore kapott es eletcelja lett. Betegesen rajong ertuk, mindig rola beszel es mindehova őket rakta ki. Stilust nem valtott, mindig is ezt a fajta zenei agat szerette a legjobban, de igazabol nagyon szereti a zenet. Egy embert sem ismerek, akinek ennyire szeles skalaju a zenei izlese es ugy tud kritikat alkotni egy zenerol, mint ő.

De a zenekarhoz szinte mar fohaszkodik, imadkozik hozzajuk, isteniti őket.


Beteges? Hagyjam vagy szoljak a pszichiaterenek? Lassan mar 4 eve tart ez a rajongas. Nagyon erosen tud kotodni dolgokhoz, emberekhez.



2015. nov. 21. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
csak nem valami japán vagy koreai zenekar?
2015. nov. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Rammstein, ha jól látom.

Szerintem csak hasznára volt ez a rajongás, a nyelvtanlás miatt is és a depit is elhagyta. Szóval én hagynám, mert előbb utobb úgy is le fog csillapodni.

Vagy megismer valami mást, v agy valaki más fogja leterelni, de lecseng, ebben biztos vagyok.

Persze a rock, metal zene szeretet örök, de az ilyen szinte betege rajongásból azért ki lehet nőni.

2015. nov. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ hány éves, és mennyire akadályozza a reális életét.
2015. nov. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Nem cinkes, ugyanis én is istenítettem 3 évig egy zenekart (13-16 éves koromig). Aztán ma már a Rammstein a kedvencem nekem is.

17/L

2015. nov. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi mindenben segített neki, akkor mi a probléma?
2015. nov. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nézd, ha erőt ad neki, és nem akadályozza a normális életét, akkor miért ne? :)
2015. nov. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

En orulok neki, mivel megtalalta az igazi enjet, viszont betegesnek tartom.

Koszonom a valaszokat!

2015. nov. 23. 22:48
 8/9 anonim ***** válasza:

én meg egy magyar metálzenekar énekesét istenítem :D (csak ismerem is)

de viccet félretéve, ha fiatalok vagytok, olyan 15éves korotokig ez még normális, én is fanatikus voltam sok-sok zenekarral :) majd kinövi, de a zenét sose fogja megunni, valószínűleg az egész életében rész fog venni, de ez majd elmúlik :D

2015. nov. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sokan vannak így , többnyire tinikre jellemző ez a 'betegesen rajongok valamiért' dolog , a fanatizmust majd kinövik , a jó ízlést már talán nem:')
2015. nov. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!